bugün

birazdan test edip alacağım araçtır. Coupe cabrio oluşu buna ek olarak sunroof'unun olması avantaj neredeyse hiç bir cabrio'da sunroof yoktur.
pejo travest sx modeline benzeyen çirkin araç.
PARAYI GEÇ BULDUM GENÇKEN SPOR ARABAM OLMADI HATUN iŞLERi iÇiN DEĞiL KENDiMi TATMiN iÇiN ALDIM BU ARABAYI HAVASI VEREN DOKTOR ARABASI.
vw'nin en dikkat çekici modellerindendir. Şasi olarak golf üzerine oturtulmuştur. Motor olarak çok performanscı olmasa da şehir içi tüm istekleri yerine getirir. Kullanan arkadaşımın dediğine göre hardtop da arada bir sorun çıkıyomuş. Yaz günü üstü kapalı gelmişti hatta bir keresinde. Ama diğer kullanıcılarda böyle bir sorun duymadım bu zamana kadar. Vw kalitesi tartışılmaz zaten üstüne düşmeye gerek yok. Araç jetta gibi, karma durmuyor değil. Farlar 2009 da biten poloyu çağırıştıyor. Stoplarda kasarsan bildiğin jetta. Ülkemizde çok tutmasada avrupada, özellikle almanyada bol bol görülür. Genellikle bayanların tercihidir. Kırmızı ve gri en çok yakışan rengidir. Alınasıdır.
volkswagen golfun alt yapısından yapılmıştır.
volkswagen internet sitesinde bu sene rastlayamadığım model.
çok da bi abartı özelliği olmayan arabadır.sirocco daha bi spor olabiir.
kırmızı vienna deri döşemenin en çok yakıştığı vw modeli.
2009 yılında üretilecek olan polo coupe, polo cabrio gibi modellerin öncüsüdür. *
şekil şemal olarak şöyle birşeydir. bunun bir de caractere gövde kitli versiyonu vardır ki...

http://autoreview.belproject.com/item/121
tasarımının tümünün türk tasarımcı murat günak a ait olduğu,volkswagen in yeni nesil gelişim planlarının önemli bir parçası durumundaki,ülkemize de eylül-ekim ayları civarı ithal edilecek olan volkswagen modeli.