bugün

Fabri penaltı kurtaramaz volkan kurtarır. Net.
insanla insanı kıyasla lütfen.
volkan profesyoneldir. gol yiyince ağlamaz bizimki ezik gibi ağlar.
Volkan çok kritik maçlarda penaltı kurtarmıştır. Fabri nin böyle maçları var mı bilmiyorum. Ayrıca ayı muhabbeti de sıktı amk adamın fiziği bu ve bu fiziğe rağmen esnek ve refleksleri iyi.
Volkan cr7 nin penaltısını kurtarmıştır. Fabri kurtarmamıştır.
Volkan her anlamda daha tecrübelidir. 7 penaltıdan birini bile kurtaramayan fabriyle kıyaslanamaz. Antrenmanda mı yapmadın mübarek hepsini yemek nedir..
demin telefonu düşürüyodum, volkan geldi onu bile kurtardı..
ikisi de iyi bir kaleci tartışmazsız. Fakat volkan penaltı gibi zor anlarda takımı sırtlayabiliyor. Ama fabri de liderli ruhu yok.
volkan nın lakabı malumdur. ayrıca sneijder bir maçta kendisine sağa ve sola selam verdirmek kanalı ile namaz kıldırmıştır. fabri henüz o şerefe nail olamamıştır.
volkan çok maç fenerbahçeyi ipten almış şampiyonlar liginde takımın çeyrek finale taşımış milli formayla ronaldonun penaltısını kurtarmış 5 şampiyonluk kupası 2 türkiye kupası 3 adet de super kupa kazanmış fenerbahçeyle 350 milli formayla da 63 maç oynamış uefa da yarı final görmüş şampiyonlar liginde çeyrek final oynamış hepsini kıl payı kaybedip büyük takımlara karşı oynamıştır amına koyduğumun fabrisi kim lan ahahahaha.
kıyasın saçma olduğu bi durum. insanı insanla kıyasla diyen arkadaşın klavyeye basan parmaklarına katılıyorum. insanı insanla kıyaslayın lütfen.
Fabri siker.
Fabri geri kalan kariyerinde bu performansla devam ederse buyuk isler yapabilir.
Volkan yaslandi artik performansi yeteri kadar iyi degil ligte tamam ama avrupada zorlanir.
Volkan meslektaşı ve mevkidaşı fabri yi yaptığı yorumla savunmuştur.

"Fabri çok iyi bir kaleci aynı hataları bende yaptım böyle golleri yedim. Kalecilerin bahtsızlığı bu."

Demiştir.