bugün

halay çekilerek kutlanacak gün . artık bu kepaze artistin milli takımdan gönderilmesi zamanı gelmiştir .
bugündür. a milli takım'ın danimarka ve izlanda ile oynayacağı maçların aday kadrosunda yer almamıştır.
Tolga ve onur varken gereği de yoktur zaten.

işte biz o gün kutlayacağız.
isabetli bir karar olmuştur.
doğru karar olmuştur. onur volkandan 3 4 gömlek üstün kalecidir. atletik olarak da onur türk kaleciler içinde en hızlısı.
ben zaten karar aldım kendimce,bundan sonra milli takımda bir tane bile fenerbahceli olsun kesinlikle karşı tarafı destekleyecegim .
(bkz: bakınız verememek)

bu volkanın milli takıma bir daha alınmayacağı anlamına gelmesin. deneyimin önemli olduğu bir kulvarda volkan gibi önemli bir sporcunun gözardı edilmesi, futbola katkı değil beceriksizlik olur.

eğer volkan süper kupa maçındaki eylemlerinden dolayı milli takıma alınmadıysa (ki ben öyle düşünmüyorum) milli takım sorumlusu olan fatih hocanın sporcularını küfür ve faşist (türk milliyetçisiyim ama faşist asla olamadım) söylemlerle motive etmesi volkanın süper kupa eylemleri göz önüne alındığında, volkanın yaptıklarının maç içi stresten kaynaklandığı anlamak muhtemeldir.

ayrıca türk futbolundaki hırçın bireylerin ortak özellikleri fatih terimdir. vedat inceefe , bülent korkmaz, emre bölezoğlu, volkan demirel gibi.
(bkz: sen gelme ulan ayı) denmistir .
halay çekerek kutladığımızdır. Efenim Onur varken milli takıma alınmasına gerek yoktur zaten bu adamın. Kaldı ki Onur'un yedeği olarak Tolga var. Ha , 3. kaleci olarak da yine bu şahıs sebebi ile bir türlü kaleye geçme fırsatı bulamayan , 1 sezon başka bir takıma kiralansa ( volkan zırt pırt ceza aldığı için bu işe sıcak bakmıyorlar bence ) iyi bir performans sergileyeceğini düşündüğüm mert var.

Milli takım gereksiz bir kaleciden kurtuldu. Şimdi sırada diğer gereksiz orta saha var.
artist ne arar milli takımda dedirten hadise.
Darısı emre belezoğlu' provatökürünün başına dediğim andır gülüm.
fatih terim tarafından kıçına tekmenin vurulruğu gündür.
şüphesiz ki, doğruların biraz da olsa başladığını gösteren gündür.

sıra, diğerlerinde. hadi fatih hocam, anladık para için gittin, ama bari bu konuda adam gibi davran.
Mumkunse fenerbahce'nin kadrosuna da alinmamasi gereken kaleci.

Not:fenerbahceliyim.
bu sene olursa bizi avrupa şampiyonu yapar. evet.
güncel Önemli Başlıklar