1. 1.
    Fenerbahçe spor kulübü tarafından yapılan durumdur. Yanında dirar ve aatıfta kadro dışı kalmış. Evet.
    1 -2 ... oytunkaran
  2. 2.
    kadro dışı listesine comoli ve cocu isimleri de eklenirse takım bayağı bir düz yola girecektir.
    5 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    Şu kadroda aatıf’ın oynadığı topun yarısını ayew geri kalan kısmının %47’sini falanda diğer kanat oyuncuları oynuyordu.
    Ayrıca isla ve şenerin toplamından daha fazla sağ bek olan dirar yine tahtadaki ilk isim.
    Bu arada harun maç başına 2,5 gol yerken volkan’ın kadro dışı kalması da ayrı bir efsanevi hareket.
    1 ... hakan yavas
  4. 4.
    Heykelini diktikleri kaptan Alex'i rezil bir şekilde gönderen fenevbahçe'nin bir diğer kaptanlarını süresiz kadro dışı bırakmasıdır.

Bunlar böyle işte lan. Bizde bir Galatasaray kültürü var. Fenev dediğin ise her gelen başkanın babasının çiftliği gibi yönetilen bir yer.
    5 -7 ... alkolik oldum
  5. 5.
    evet, kariyerinde futbolculuğu kadar da en az saha içi olayları ile gündeme gelmiş bir isimdi volkan demirel.

ama ben volkan demirel'in her ne kadar bu saha içindeki olaylarda gaddar gözükse de bu kadar gaddar bir insan olduğunu düşünmüyorum.

soma maden faciasında kayıplar veren ailelere yardımda bulunması, hayvan barınağı açmak gibi yardımlarda da bulunması, onun yardımsever ve vicdanlı bir insan olduğunun göstergesi.

karakterinde kusurları olduğu gibi futbolculuğunda da elbette kusurlar vardı. ama bir çok efsane maçların, tarihi anların, kırılması zor olan istatistiklerin de baş kahramanıdır.

kadıköy'deki o manchester united maçında, ibrahimovic'in durduk yere futbolcumuz simon kjaer'in yüzünü sıktığı anda ibrahimovic'in üstüne yürümüştür. ibrahimovic de volkan'dan korkarak geri çekilmiştir. her ne kadar şiddet yanlısı birisi olmasam da volkan'ın sahadaki böyle hareketlerini de takdir etmişimdir.

ayrıca kritik maclarda, kritik anlarda takımı ateşleme özelliğini her fenerbahçe'li bilir. her takıma bu karakteristik özelliği olan futbolcular gerekir.

kısacası, fenerbahçe formasını bu kadar terletmiş, biz fenerbahçe taraftarına gururlu anlar yaşatmış maçlarda önemli unsurlardan birisi olan volkan demirel'in fenerbahçe kariyerinin bu şekilde sonlanmasını doğru bulmuyorum.

1 volkandır fenerbahçe!
    5 -1 ... necmet tiner bakan
  6. 6.
    yeridir. emre belözoğlu, arda turan daha niceleri bitirek gitmeliler türk futbolundan.
    1 -2 ... kafam bir milyon
  7. 7.
    Eveet çok haklı yorumlar yapılmış(!), galatasaray kültürünün en büyük örnekleri amerika’da şu an, ülkeye dönüş yapamıyorlar.. sebebi malum.. utanmadan hala ağzınızı yaya yaya konuşabiliyorsunuz ya helal olsun.. galasaray duruşuymuş, kültürüymüş.. peeh..

Var bir sebebi ki kadro dışı bırakılmış.. size ne? Durduk yere kimse kdro dışı bırakılmaz.. bence sözleşme yenilenmese bile olurdu.. daha peşine takılacak çok insan var.. alex konusunda, alex in fenerbahçeye yaptıkları tartışılmaz, gönderiliş şekli kötüydü ama vakti gelmişti.. iki konuda da iki yönetime hak veriyorum..

Ayrıca fenerbahçe kimsenin çiftliği değildir, kimsenin çiftliği olmasın diye uğraşıyor bu kadar üst düzey insanlar..

Herkes kendi çöplüğüne baksın.. hadi..
    1 -1 ... roott
  8. 8.
    Ne yaptığını bilmediğimiz için sadece kadro dışı kaldı diye tüm taraftarın desteğini alan kişidir volkan .hiçbir şey yokken kadrodışı oldu ise ben de karşıyım buna ama altından bir pis koku çıkacak bence .çünkü ali koç da cocu da comolli de volkanın kalmasını istedi en başında .ama ne oldu da bu karara geldi .neden atıf ve aykut hocamızın yardımcıları ile beraber ? Bunu bilmeden direk yorum yapmak mantıklı gelmiyor bekleyelim biraz .
    1 ... designated survivor
  9. 9.
    (bkz: ersun yanal)
    1 ... phileo sophia
  10. 10.
    gayet normal olan durumdur. bütün ayılar kış gelince kış uykusuna yatar nihayetinde.
    1 -2 ... petrauskas