1. 1.
  bulent korkmazın paf takıma gönderip takım bul demesinin ardından birkaç hafta sonra yerine gelen samet aybaba tarafından takıma konduktan sonra, son haftalardaki formunu 1 aralik 2007 kasimpasa bursaspor macinda devam ettirip bursaspor formasıyla ilk golünü atmış oyuncu.
  3 -1 ... city walk
 2. 2.
  kısa boyu olması dolayısı ile topla hızlı hareket eden bir futbolcu. 25 kasım 2007 bursaspor konyaspor maçında bir ara acaba gelip bana da çalım atar mı diye korktum. adam konyasporlu herkesi geçti. bu geçişler egoizme ve bencilliğe dönüşünce taraftarın tepkisi de "yuh artık, yeter"e dönüştü. olsun bence devam etsin. denesin. özgüveni çok iyi bir özelliği. bi süre sonra tecrübe ve fizik güç de kazanır. o zaman topu daha az kaptırır. daha az tepki görür. ve o zaman bursaspor takımı'da bir sol kanat kazanır. *
  (bkz: pişecek abisi)
  4 ... sokullu
 3. 3.
  Kolpa genç yeteneklerden farklı olarak harbi yetenekli ve gelecek vaadeden bir oyuncu. Bursaspor için önemli bir değer.
  2 -1 ... the vampire
 4. 4.
  saha içinde çok konuşan, hakemle oynayan bir topçu. hızlı top sürüyor ama futbol zekası denilen şey oluşmamış. ya da oluşmadan aldırmış. ilerde beşiktaş'ta izleyebiliriz bu oyuncuyu.
  4 -2 ... omnibus
 5. 5.
  (bkz: defansin dengesini bozan futbolcu)
  1 ... teskilat
 6. 6.
  büyük kaptan küçük hoca bülent korkmaz'ın beğenmediği yetenekli futbolcu. bülent korkmaz müthiş bir savaşçıydı. ama futbol 11 tane oyun kurucuyla oynanamayacağı gibi 11 savaşçıyla da oynanmaz.
  2 ... johnnyturhan
 7. 7.
  sezon sonunda beşiktaşla anlaşacağı iddia edilen bursaspor'un 10 numaralı formasını giyen yetenekli futbolcu.

  beşiktaş'a gelirse umarız kaderi fahri tatan gibi olmaz.
  1 ... paleface
 8. 8.
  süratli ve teknik bir oyuncu,ancak fiziğini kuvvetlendirip kondisyon kazanmalı,ayrıca futbolun bir takım oyunu olduğunu içine iyice sindirmeli.umarım her geçen zaman kendini daha da geliştirir ve yerinde saymaz,ayrıca mesut şen in aksine bizans takımlarına gitmeyip bursasporda kaptanlık yapacak olgunluğa erişir.
  2 ... forevergreencrocodiles
 9. 9.
  Galatasaray'ın transfer etmek için bursaspor ile masaya oturduğu genç oyuncu.
  1 ... i belong to che
 10. 10.
  7 Temmuz 1987 doğumlu bursaspor alt yapısından yetişmiş gelecek vaad eden orta saha oyuncusu.
  1 ... xyoung