1. 1.
  Ayıptır günahtır yahu şu adamı ağlatanlara. işte hep bunlar lazlara karşı ön yargı. her ne kadar orda buna tepki gösteren taragtarlarda olsa bilmiyorum. taraftarınca yeteneksiz görülen futbolcu ağlamasıdır efenim.

  https://www.facebook.com/...24&type=2&theater

  edit: popiş videoları zamanında takip etmek lazım sanırsam. keşke bayatlamış bir espri olsaydıda bende gülebilseydim sizlere kardeşlerim
  -2 ... sonra degistiririm nasilsa
 2. 2.
  Mağara soğuk muydu?
  2 ... bigbadtrip
 3. 3.
  ibrahim hacıosmanoğlu tarafından yeterli görülmemiştir. neymiş futbolcu küfür yiyince sahayı terk edemezmiş. seni o takımın başına adam diye seçenlerin canını seveyim!
  1 ... amele balgami
 4. 4.
  (bkz: cem uzan a hapis şoku)

  (bkz: günaydın)
  ... neyazsamoncedensecilmisdiyor
 5. 5.
  trabzonspor taraftarlarından birkaçının şuursuzca tutumu sonrası meydana gelmiş olaydır. ama kimseyi şaşırtmamıştır. çünkü trabzonspor taraftarları arasında birhayli fazla şuursuz vardır.
  ... beck1729
 6. 6.
  biz de sövüyoruz kardeşim ama kahvede izlerken evde izlerken televizyon başında izlerken belki radyoda dinlerken, sonra yarın olur ne oynadı be dersin sövmeler yerini övgülere bırakır..
  sövmenin de bir adabı var; gözünün içine baka baka senin takımının oyuncusuna sövemezsin, mücadele eden hiç bir oyuncu bunu hak etmez, hak etmemelidir de.
  ... ulu hira