bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  voleybolun olmazsa olmazıdır. ben küçükken voleybolun bir kuralı sanıyordum yeminle *. yani sayı aldıktan sonra arkadaşlarının götüne şaplak atmazsan hakem kanaat kullanıp, sayıyı vermeyebilir gibiydi sanki. gelin itiraf edilim hangimiz öyle sanmıyorduk ki?

  - sen recep abi, az mı "sayılmaz lan göte şaplak atmadı" dedin?
  - peki ya sen müfit amca, "olmaz olm düdük çalmadan önce en az iki göte şaplak atmazsa ofsayt olur" şeklinde salladın.

  neyse efendim şimdi burda daha fazla isim veripte kimseyi rencide etmek istemem. ama bir düşünün arkadaşlarım, pornoyu * spordan saymazsak başka hangi sporda bu kadar popoyla haşır neşir olunuyor? ortalama 40 saniyede bir popolara şaplak atılıyor?

  yıllarca topa smaç vura vura, eller şaplak bağımlısı mı olmuş? yoksa voleybolcu popolarinin vasatin çok üstünde olduğundan yola çıkarsak, bunlar şaplakla popo güzelleştirmeyi icat ettiler diğer kadınlar bilmesin diye "biz birbirimizi kutluyoruz sadece" şeklinde yalan mı atıyorlar?

  hadi şaplattım görüşürüz.

  ayrıca (bkz: her boka sevinen voleybol oyunculari)
  8 -2 ... deep
 2. 2.
  Kanımca bazı voleybolcu hatunların bilinçaltında varolan lezbiyen ilişki yaşama isteğinin dışavurum yollarından birisidir. *
  1 -1 ... franchise
 3. 3.
  voleybol maçlarının izlenme sebebi, dolayısıyla kanal d gibi yüksek reytingli kanallarda saat 16:00 gibi bir saatte canlı olarak verilmesi sağlanmıştır. bana öyle geliyorki bir şekilde bu şaplaklar sayesinde maçların daha fazla izlendiği tespit edilmiş, bayan voleybol takımları da bunu kullanarak kendilerine daha iyi sponsorlar bulabilmiş ve maçlarını büyük kanallarda canlı olarak yayınlattırabilmişlerdir. dolayısıyla daha büyük meblağlarla reklam alabilmişlerdir.* yoksa gote saplak atan bayan voleybolcuların, böylesine yüksek konsantrasyon isteyen bir spor dalında, cinsel haz duyabilceklerini zannetmiyorum. hatta maçlara mayo ile çıkmalarını da benzer sebeplere bağlıyorum, şortla çıksalar performanslarının düşeceğini hiç sanmıyorum. gerci belki mayo ile cıkmaları federasyon kuralıdır bilmiyorum. eğer öyle ise o kuralı koyanları da tebrik ediyorum şahsen.
  -1 ... jenga
 4. 4.
  voleybolda birbirine moral vermek, teselli etmek ayrıcada bir sevinç gösterisi olan hareket. Ayrıca, bayan voleybolcular yaptığı zaman izleyenlere büyük bir zevk veren davranış.
  ... capo
 5. 5.
  voleybol maçları izlendiğinde en göze çarpan durumdur. kadın, erkek fark etmez bunlar birbirlerine şans dilemek için ya da birbirlerini gaza getirmek için popolarına vurmayı alışkanlık haline getirmişlerdir. poposuna vurulan zat dönüp de "ne vuruon aq!" demez, güler geçer...
  ... invincible
 6. 6.
  belki de 'olum g.tümüz çok kalktı şova kaçmayalım.' demek için geliştirilmiş bir yöntem olabilir.
  1 ... cranium
 7. 7.
  daha ileri gidildiğinde seyircileri tahrik edebilecek eylem. sırf bu şaplağı görmek, duymak, hissetmek için maça giden abazanların olduğunu da varsayarsak, devam ettirilmesi, türkiye' de voleybolun daha da ilgi görmesi demektir.
  1 ... brklky
 8. 8.
  şimdi filenin sultanları, smacın padişahları gibi sporcularımız türkiye'de fazla izlenmiyor, bunu artırmanın bir yolu var.
  madem bu oyuncular göte şaplak atmaktan çekinmiyor, yeni bir tavsiyem var kendilerine, tutarlarsa her maçı abdi ipekçi'de tıklım tıklım, bağıran, coşan taraftar önünde oynarlar.

  artık bu demode olmuş göte şaplak yerine göğüs ucu sıkmak veya göğüs ucuna pıt pıt yapmak ritüelini öneriyorum.
  her sayıdan sonra toplaşıp birbirinin göğsünü sıksın sultanlar bence. yada avuçlama yöntemi dediğimiz yöntemi denesinler.

  hem kendilerinin şeysi artar hem de izleyici artar, büyük yankı uyandırır. bi düşünün be. bi oldurun.
  -1 ... gotik gotu
 9. 9.
  hayatında ilk defa voleybol maçı izleyen bir insan için dumur edici olaydır.

  -hiiiii!! naaptılar onlar öyle ya!
  +ne biliyim nurullah, baksana hepsi birbirini elliyo.
  -kih kih kih
  +ehe ehe. ne güzelmi$ bu olay ya..
  4 ... 3742372836
 10. 10.
  (bkz: uu beybi guzel bi hareketlenme oldu bende)
  1 ... cibiliyetli