bugün

sağlıklı bir erkektir. tahrik olmayan iktidarsızdır, gaydir. ha sırf mayolu kız görmek için gider miyim gitmem tabi. ah artamanova ah, gençliğimi yedin lan.
adı üzerinde erkektir.
mayo feti$istidir.
sağlıklı erkektir mayodan değil içindeki 180 lik taş gibi vücuttan tahrik olur.
gunahi alinan erkektir.. belki hakemin oturdugu o uzun direkten tahrik olmustur.

edit: ben degilim o cosmayin hemen. *
mayosunu giyen bu kizlarin poposuna bir saplak atmak istegindeki erkektir.*
mayosundan ziyade kadın olmalarının yeteceği her sağlıklı erkeğin yaptığı bir davranış.asıl tahrik eden her sayı aldıklarında birbirlerini tebrik etme şekilleridir.yok böyle bir sayı!
cinsel açlığı sergileyen örnektir. erkektir. uzak durulasıdır.
mayo değil de mayonun içindekinden tahrik olan erkek olabilir.

mesela ben, acayip tahrik olurum, hele o rus voleybolcuları yok mu, allah belamı versin voleybol topu olasım geliyor...
sırf bu tahrik için hakem olmu$ voleybol koçu olmu$ ki$iler de mevcut güzelim, safım, bebeğim...
normal erkektir. bunu söylemek abazalık değildir çünkü o bağyanlar oraya striptiz yapar gibi çıkmaktadır. en azından altları.
sevgilisi varsa da normal sayılabilecek erkektir. evet o benim. ne yani voleybolcu kızlar güzel a.q.
buz pateni izleyendir ayrıca. hani o hava da dönüyor ya hatunlar fırfırlı etekleriyle. işte o zaman değmeyin keyiflerine. eşli olursa daha bir tahrik olurlar, kendilerini adamın yerine koyarlar, ne güzel kayıyor be diye de iç geçirirler. televizyon karşısında bir elinde kumanda diğer elinde malzemeyle bitmesini istemeyeceği anları tüketmeye başlarlar. ergenlik dönemi geçtikten sonra da aynı şeyi yapanlarına da ayrıca sapık diyebilirsiniz. bakış açısına göre değişir.
(bkz: bir jartiyere tav olan erkekler)
yer ücra bi anadolu kentinin siktiri boktan bi üniversite yurdunun kantini, öğle saatleri. dersten gelmişim; iki dakka kantine girelim de bi çay içelim fikriyle kapıyı açtım ve aman yarabbi: yalanım varsa o çömenlerden eylesin yaradan, dev ekranın önünde toplanmış mahşeri bi kalabalık, allah allah diye duraladım, lan gündüz vakti maç yok bi sikim yok ne bu kalabalık diye merakla yaklaşınca ekrana doğru.. e voleybol maçı tamam... neye bakıyo olabilir bunlar?.. heee.. yuhh, sizin ben kalıbınızı sikiiyim, lan dallamalar, vay mına koduum abazaları vayy, vay öküzler vayyy; lan sonra da üniversite gençliği işsiz; lan bunları kim işe alıp ne yapsın arkadaş?!.. yeminle söylüyorum meditasyonda sanki pezevenkler, bu nası bi konsantrasyon; hepsinin gözü dönmüş, ağızları bi karış voleybolcu hatunları izlemekteler. bu denli toplu bi abazalık örneği bi de taksim de ceryan ediyodur her yılbaşı heralde; o vakit allah beterinden saklasın denilen vakadır bu.
abazadır. trt voleybol maçlarından ne kadar rating kazanıyorsa yarısından çoğu bunlar gibi abazalardan gelmektedir. böyle iki el iki ayaklı hayvanlar olduğu sürece bu ülke sosyal alanda "şalvarspor" u kurmaktan daha ileri gidemeyecektir.

tanım: karısının, kızının, anasının ya da kız kardeşinin de kadın olduğunu unutan hayvan.
höst denilesi erkektir. (bkz: höst)
neden hakaret edilir bilmem bu erkeklere. burası internet ondan değil mi? sizi gidi sizi. yahu üç beş erkek bir araya geldi mi konuşulan şeyler bellidir.

dolayısıyla zap yaparken voleybol karşılaşması denk gelirse yapılacak olan muhabbet de bellidir. "çok güzel oynuyor helal olsun" mu deriz? kumlu vücut falan daha bir ilginç olur. değişik muhabbetler açılır. malumu ilam.
içi doluysa normal olandır.
eğer tahrik olmuyorsa bir ürolog tarafından görülmesi lazımdır.
voleybolcu olmayan kızların mayosundan da tahrik oluyorsa herhangi bir sorunu yoktur. en azından fizyolojik olarak.
evinde interneti olmayan erkektir.
sağlığı yerinde erkektir. evet.
bu erkeklerin tamamı ya müslüman ya da türktür. çünkü bunlar medeniyet görmemiş barbarlardır.

bak batılı erkeklere, ne kadar medeniler. kızlardan tahrik olmuyorlar. afferim onlara.