bugün

bağımsız kafası güzelgiller derneğinin tasvip ettiği en güzel içkilerden biri.
Şu sıralar tadını bilmeyen insanlar "ah müthiş" dediklerinden tamamen soğuduğum içki.
bir kapak nane likörü ilave edildiğinde harika olan karışım. benden tavsiye.
3. bardaktan sonra voşka vişke diye telafuz edilmeye başlayan karışım.
vişne suyu sevmeyen kişiler tarafından hoş olmayan karışım. vişne suyu yerine enerji içecekleri ile karışımı enfes olabilir ve vodkanın kekremsi tadı bastırılabilir.
eskiden sık tükettiğim, şimdi cin-limon-vişneyi ona tercih ettiğim içkidir.
(bkz: bi vodka nar değil)
vodka limona oranla daha hafif olan alkol karışımı. yeni başlayanlar vodka vişneden başlayabilir. yeni başlayanlar boğaz yanmasından sonra bıraksın.
başımın tatlı belasıdır.
çok naif bir tat.
Kesinlikle çok hoş bir ikilidir hatta 2 bardağa kadar mükemmel bir rahatlık hissi verir.Ama mide bulantısı olayı da yan etkisidir.
Vodkanın en ucuz ve en güzel halidir.
karadut/portakal suyu karışımı ile kıyas bile edilmez.
arkadaşınıza 'doldur lan, bu ne be, bir şey anlamadım ben bu işten' diyerek insan üstü bir şekilde tükettikten sonra, kendinizi denizin ortasında, yıldızları sayarken bulmanıza sebep olan alkollü içkidir.
smirnoff vodka + schweppes bitter limon harika ikili.
eğer ev yapımı vişne ile yapılırsa sabahlar olmaz.
votka redbull kadar güzel olmamakla beraber, elmalı nargile gibi sürü psikolojisine güzel örnektir.
bir vodka elma degildir.
buzlu olanı insana iyi gelendir. evet.
bir 70'lik absolute ve vişne suyu ile olandır. oh mis. evet.
vodka yi kirlettigini dusundugum icecek. olum capy sari meyveler var portakal suyu var visne suyu da neymis.
not: keglevich melon veya xuxu cilekli denemis olanlar bana hak vereceklerdir.
an itibarıyla tükettiğim; sol frame'de görünce "izleniyorum amk" hissi veren güzellik. nedense gilbeysle olanı daha makbul gelmektedir şahsıma.
muhtaç olduğum kudret...
Damarlarımdaki asil kanda mevcut değil ne yazık ki.
mükemmeldir. içkinin en tatlı hali diyebilirim. vişne suyunu sevmeyenlerin beğenmemesi normal ama vişne ve vodka harika uyum sağlıyor. çok iyi be.
vodka-limon tercihi olan birini zorlar. kırmızı içeceklere karşı alerjim var da.
içine az buz ile güzel olandır. Evet.
güncel Önemli Başlıklar