bugün

daha ısınamamış olmak olabilir. (bkz: dün bir bugün iki)
cep shoplar bir günde vodafone tabeleları ile süslendi ardından telsim denen bir kelime kalmadı, anladık ki telsim yalan olmuş, vodafone onu satın almış * sonradan vodafone'nin reklamları dönmeye başlamış; tv'lerde dönmeye başlayan tarife reklamları insanları bu anlaşılmazlığın içine iyice sokmuş, ay sonu faturalarını kara kara beklemeye başlamışlardır.
alıp hemen her markaya uyarlanabilecek, uyarlanırsa fazla sırıtmayacak 'anı yaşa' sloganıyla çıkması.
dostlar birahanesi 'anı yaşa'
sadece değişim başladı sloganı bile yeterlidir aslında. değişim başlamış!.. ne değişti ki ? fiyatlarımı değiştirdiniz? logoyu değiştirmekle değişim olmuyor be anam diyesi geliyor insanın. ben kontör aldığımda yine 14 ytl veriyorum. yine her yerde çekmiyor senin dandik şebeken. yine kontörüm kalmadığında hemen kontür yükle yoksa bir daha konuşturmam diyen bir kadın var telefonda. ne değişti yani? cem uzan'a giden para elalemin yabancısına gidiyor o kadar. değişim başalmışmış...
iki günde çok şey beklemek soguma nedenlerinin başındadır.

14 ytl olan kontör ücretinin 8 ytl'si vergidir. bu firmada çalışan insanların oldugunu düşünürsek zam yapmak en doğal hakkıdır. o işçilerde para bekliyor.

çok kötü geçmişe sahip olması.

kurulan baz istasyonları radyasyon saçıyor bahanesiyle sökülmesi sonucunda çekim kalitesinin düşmesi veya istasyon kuramamaları.

bedavaya alışmış olmamız.
iki de bir ayni mesaji gönderip,mesaj gelmesine alisik olmayan bünyelerde her seferinde tasikardiye sebep olmasi.
başına buyruk moderatörlerin fevri tavırlarından ötürü .

(bkz: burası neresi lan)
(bkz: vodafone i sevme nedenleri)
(bkz: anı yaşa)
bilmem kaça mesaj atın, vodafone logosu gelsin diye bir mesaj gelmesi. * diyelim ki adam o logoda kendini bulmuş * * birader o zaman ücretsiz gönder belki adam kabul eder. ya da şöyle mesaj at, dürüst ol: sevgili her kontör aldığında * kan aldığımız vodafone müşterisi, biz sizin ebenizi her türlü kampanyayla * için buna devam edelim dedik ve bize mesaj atın kontörünüz gitsin, para kazanalım ve logomuz cebinize gelsin, reklamımızı yapın. *
*hala pahalı.
*çekmeme sorunları yaşıyor.
*tarifelerin ebesini bellemeye devam ediyor. abone toplarken iyi, bir süre sonra topladığı aboneye hizmete gelince yan çiziyor.
*hala lafta sloganlarla işi götürmeye çalışıyor. yapın adam gibi tarife de icraatlarınız görelim.
günde en az 10 kere saçma sapan mesajlar göndermesi.
başkalarının ekranında vodafone tr yazarken benimkin de hala telsim yazması..*
turkcell kullanmak yeterlidir.
manchester united' la reklam anlaşmasını sona erdirmesi.*
-"değişimi farkedeceksiniz.."
Arayan listesinin bile 1 saat sora gelmesi,msjların gece gitmemesi..gibi şeyleri kasdediyorlarsa farketmemek mümkün değil!
kimsenin telsim'e borcu kalmasın manevrası.
fiyatların kol gibi girmesi.
alanında dünyanın 1 numaralı tekeli olması.
isminin vodafone olması kafi.

(bkz: kazık)
yapıkredi nin vadalarını hatırlattığı için tiksniyorum diyen adam duydum ben.* bu bir örnek olabilir.
müşteri hizmetlerini aradığınızda,yaklaşık 57 dakika telefonda bekletildiğinizde yaşadığınız hissiyati durum...
erkeklere sevgililerini terk etme umudu aşılamaktadır reklamları, ve inanın bir istatistik yapılsın göreceksiniz etkilenen çok erkek olmuştur... yok 3 liraya işi bırakırmış, 5 liraya kendini beenmiş sevgilisinden ayrılırmış 4 liraya bodruma giderken manita yaparmış... teyy teyy sen böle reklamla pazarın kaymağını değil anca kabasını alırsın *.... rekamı yapan ajansın tamamının erkeklerden oluştuğunu düşünüyorum tabi ajansa ok veren vodafone yönetim kuruluda komple erkek bence... çuvalladınız kızlar sizi sevmiyoooorrr
vodafone web sms i kullanmak istedigimizde surekli bi sorun cıkıyor olması.ya madem gunde 15 tane bedava msj hakki veriyosun surundurme zavalli kontorsuzleri.
ah bir de embesil olmasi.
kurumsallaştığını iddia etmelerine ragmen bu yönde bir emare gösterememeleri.
(bkz: kırmızı)
''kırmızı'' reklamı.
güncel Önemli Başlıklar