bugün

1989 doğumlu steaua bükreşte forma giyen rumen defans oyuncusu. 10 kere romanya milli takımı formasını giydi. popescu ve chivu gibi dünya markası defans oyuncuları çıkarmayı başarmış romenlerin yeni defansif yıldız adayı.
tottenham takımına transfer olmuş romanya milli takım kaptanı.
bu sezon başında 7 milyon euro bedelle napoli ye transfer olmuştur.
Adı galatasaray ile anılan rumen stoper.
Semih kaya'dan bir farkı olmayan stoper.
Muhtemelen galatasaray'ın her zamanki transfer stratejisi gibi "bir tane tam yerine 2 yarım söyleyeyim" transferi olacak.
Yanına da yalçın ayhan alınır ve defansın eksikleri aynı şekilde devam eder.
Edit: 1.84 müş.
Tam aranılan kule stoper.
bir gün semih kaya yi 7 milyon euroya Napoliye kitleyebilirsek kendisinin semihten farkı olmadığını görmüş oluruz.
Serdar azizden farklı olmayan 1,84 boyunda takımının yedek stoperi.
Eğer alınırsa en fazla 15 maç oynar galatasaray sezonu yine Semih ve ahmet ile geçirir.
Efendim kendisini izlemek maksadıyla polonya romanya maçını açtım. kendisi oyun kurmak isterken topu kaptırdı, polonya korner kullandı akabinde lewandowskiyi birebirde kaçırdı ve golü yedirdi.bir maçta yargılamak doğru olmaz lakin bana chedjoudan bir artısı yokmuş gibi geldi.
vasat bile denemez. ikinci defa canlı izliyorum. elbette konuşmak için erken olur ancak. daha birinci sınıfa yakın, daha kademe anlayışı iyi ve lütfen daha uzun biri lütfen.
chedjou iki tane cirikes ederdi ama adama tandem kurmadilar ki. bu da gelecek serdarla partner yapacaklar serdarla uyar belki ama serdar da 3 mac sora sezonu kapatacak. lanet olsun ne igrenc bi takim ne igrenc bi yonetim.
Sanırım bir şey deniyorlar.
bir sağlam stopere 7 milyon vermek yerine 3 yarım Stopere 3 er milyondan 9 vermek gibi.