bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  müzik kanallarında boy gösteren sülün gibi delikanlılarımızdan öpücük talebinde bulunan, garip zevkleri olan kızlardır.
  şarkı istenir, şarkıdan sonra da "çoook tatlısın, bana öpçük yollar mısın?" şeklinde cümleye devam edilir. ekrandan istenebilecek şylerin sınırlarına takılan kızlardır. küçük hayalleri olanlardır. halbuki bas stüdyoyu.
  10 -1 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  vj lerin göndermekten haz aldıkları seyler.
  ... handushka
 3. 3.
  beyinsiz oldukları ispatlanmış insanlar.
  1 ... chimeneyes
 4. 4.
  sınavlarda da vizelerden öpücük alacak olan kizlardır.
  1 ... just another stranger
 5. 5.
  peynir cinsi kızlardır bunlar, hele bir de sıradaki parçayı x şehrinde y isimli sevgilisine istedikten sonra vj lerden öpücük istemeleri yok mu, nasıl bir tezattır bu..aman allahım yaa tüylerim diken diken oldu, y gitsin x şehrinde dötü başı ter içinde askerliğini yapsın evdeki nişanlı, sevgili her ne haltsa gitsin vj lerden öpücük istesin..zangır zangır titriyorum..
  1 ... xiphoideus
 6. 6.
  kesinlikle akıllarından şüpe edilmesi gereken kızlardır.
  ... phnar
 7. 7.
  kendi reklamini yapan kizlar....
  ... ethem
 8. 8.
  cehaletin zirvelerinde gezen aciz kızcağızlarımızdır.ilgiye muhtaçtırlar.sevilmeye ve de yol gösterilmeye ihtiyaçları haddinden fazladır.netekim yarın öbür gün (allah verirse) bizim çocuklarımızla evlenecek yiğitlere, dilberlere bu "hanım!" kızlarımız vesile olabilir.sonra, "ulan demişti tutuk, bak bizim oğlana teneke neclanın kızına vuruldu" denilebilecek türden tesbitlere sebep olabilecek nisa tayfası.
  1 ... aynalı baba tutkunu
 9. 9.
  o esnada zalim babasına yakalanırsa babası tarafından öpülecek kızlarımızdır. yazıktır günahtır. böyle tvden öpücük yollanıp töre cinayetlerinin sayısı artırılmamalıdır.
  1 ... arabaciarabayatasget
 10. 10.
  bir bakıma dayak isteyen kızlardır.
  ... arabaciarabayatasget