bugün

okula pek uğradığı görülmez uğrasa da zaten pek yanaşmaz, selam vermez sınav sabahı yanına gelir atar elini omzuna 'kanka çalıştın mı yaa' cümlesini kurar suratınızın aldığı şaşkın ifadeye aldırmaz ve ikinci cümleyi patlatır 'arkandayım kağıdını açık tut' sınavdan çıkar icaben bir kaç hoş beş sonra yol alır.
bu olay vize haftası değil, not kaygısı yüzünden vizelerden 1-2 hafta öncesinde başlar kanka ayaklarına. kendimden biliyorum vallahi.*
okul bitimi paraya para demeyecek öğrencidir.
4.00 ortalama yapanı mı işe alıyorlar sanıyorsunuz? sanmayın yani, o açıdan.
okulu bitirdiğinde işi garanti olmasa da okulu tembelliğinden dolayı 7 yılda bitmesi gerekirken yüzsüzlüğü yüzünden 5 yılda bitirebilen öğrencidir.
Kanka olayından gerçekten verim alabiliyorsa kesinlikle işini bilen kral, akıllı öğrencidir.

Ne lan öyle 100 tane sap abazan, muhabbeti çekilmez erkeklerin hepsiyle haftanın yedi günü senenin 10 ayı ve 4 sene kanka mı olacak?
hayatı öğrenmiş öğrencidir.
-kanka naber
-iyilik kanka senden naber
-yarın sınav var ya sıkıntılıyım biraz notlar yok napacağım, nasıl çalışacağım bilmiyorum.sen napacaksın?
-bende var notlar veririrm sana

hemen atlar öteki, iyilik yapacak ya...
Sömürdüğüm kişilerdir.
(bkz: Övünmek gibi olmasın)
- abi naber napıyosun haftasonu?
+ iyidir de. yanlış yere geldim olm. seninkiler ordalar. hadi git.
- abi onnarla konuşmuyom lan. ipnelik yaptılar hepsi.
+hepsi mi yaptı?
- hepsi abi. zaten ipnelerdi. koy götüne. napıyon ders çıkışı, pes atalım mı hacı?
+ olm başka birine sözüm var lan.
- abi vizelerde yaklaşıyo napacaz ya. pes atalım işte sonra onu konusalım. masaya yatıralım hacı.
+ yürü git lan işine, senin gibi sümsüklerle ne konuşçam.
- abi vize yaklaşıyo ya. daşşağını yiyim yardım et.
güncel Önemli Başlıklar