bugün

bugün doğum günü olan ayrıca kocasıyla tanışma yıldönümü olan yazardır. 5 yıl önce bugün canım bitanem kocamla tanıştım. 5 yıldır ilk kez yalnız bir doğum günü kutlamanın burukluğuyla kocasının askerden gelmesini dört gözle beklemektedir. * * *
sene 1900 bilmem kaç. karlı kışlı bir bursa akşamında bir elimde sigaram, diğer elim cebimde yürüyorum. soğuktan götüm donmuş ama umrumda mı? evet umrumda tabi lan donuyorum amk, boru mu? sonra bir pencereden "pşlt" diye bir ses duydum, kafamı kaldırdım bir de ne göreyim bizim vitaminli camda yoğurt yiyip bana kaş göz yapıyor. hiç oralı olmadım, yürüdüm gittim yoluma. manyak mıdır nedir arkadaş ya?
böyle bi kafa yok. bu çağda böyle sığ bi kafa az bulunur. alıp müzeye yerleştirilecek düzeyde nadide bi yazar.
(#19553577)

akp iktidarına karşı protestoya girişen reşit olmamış çocukların dahi öldürülmesini destekleyen insanlıktan çıkmış yaratık...
yok böyle bir şey. ama olabilir de. bunun garantisini veremem, bu yüzden aklını başına al dikkatli ol.
alıngan ve dobra yazar.

(#15552864)

not: teşekkürlerimi dolu dolu iletirim.
bir radyoya; 'dinlemiyorum ama bana bir şarkı çalar mısınız?' diyebilecek kadar fütursuz. *
renkdaşım, güzeller ötesi insan. kim bilir kaç zaman oldu görüşmeyeli.

şampiyonluğumuzu da buradan kutlarım!
anası gibi güzel entryler giren yazar *. ayrıca iyi de sis atar.

(bkz: sis atma oç)
(bkz: #13517591)

bana türkçe öğretmeye çalışan yazar. ulan ilk önce ek ayırmayı öğren sen.

edit: sevgi pıtırcığı moderatörüm, kusura bakma. *
o değil de vitaminden aldığı enerjisini iyi kullanan yazar.

(bkz: neydi o öyle)
son aldığım duyuma göre bursa emniyeti tarafından aranıyormuş.

(bkz: e tipi seni çağırıyor)*
24 eylül zirvesinde tanışma şerefine nail olduğum, sıcak kanlı, candan bir yazardır. kısa bir süre zarfında aynı ortamda bulunsak da, gülerken, konuşurken, sinirliyken, ağlarken, susarken ve daha bir sürü haldeyken görme fırsatını yakaladım. Akıllı, neşeli, sempatik biri. * *
eskiden şey vardı, ney onun adı yaaa... smackdown'ın kadın versiyonu vardı. bitanesinin adı da diva gail miydi neydi öyle aklımda kalmış. he bu kız o işte. ilerde papağanım olursa, bu kızı gördüğünde bizimkiler dizisindeki papağan gibi ''katiiil'' diye bağırması için eğitcem.
içerisinde her türlü vitamini ihtiva eden sözlüçkü. * bir de meslektaşmışız bir zamanlar, yine kimi zaman o işi yapması dileğiyle.
parayı bulmuş olsa gerek(" lidyalılar bulmuştu zaten" esprisini yapmaz umarım). mahfelde otururken gördüğüm yoğurtçu. o kadar dedim "yavrum mahfel bize ağır gelir" ama dinlemedi.
hunharca özlenilen, harbi dosttur, candır.
sinem kobal hayranıysa iyi anlaşacağım yazardır.
sevilir ki bu insanı, güzel bir arkadaştır.
çok iyi bir bıyıksever. hemde laf olsun diye sevmiyor, o bir bıyık hakları savunucusu.
10 numara yazardır. hunharca yazılar yazdığı gibi eğlenmenin de kralını bilir. sizi severse kardeşi gibi sahiplenir. öyle ciğerpare yazarcandır, panpadır.
uzun süredir beni çok ihmal edip, boşlamıştır çoook. sondan bir önceki konuşmamızda kamil in kardesi ile ortak konuşmaya aldığımızda 'bi durun amk pasta alıncakmış' diyip pat diye ayrılmıştı konuşmadan. haziran'da yapılcak olan zirvede kız tribimizi de atmayı biliriz yani*. he bu arada son konuşmamızda da belli belirsiz cümleler kurmuştur kendisi. ahanda;

-keyyy ne lan?
-o su çıkmamış.
-o zaman yanlış yazdın.

ne diyon olm sen, hangi kafayı yaşıyon ??
evimin direğidir. bu ara beni boşlamıştır, özledim.
"yoksa o burda mı?" cümlesini kurdurtan yazardır.
doğum gününde kendisine çikolata hediye ettiğim yazar. öyle duygulandı ki bi rivayete göre çikolatayı ömür boyu saklayacağını söylemiş. ayrıca "o çikolatayı sana almadım hacı anana aldım zaaaaa xd" diyor ve kendisine en derin sevgi ve hürmetlerimi iletiyorum.
güncel Önemli Başlıklar