bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    en ağır, en karakterli alkollü içkilerden viskiyi tercih eden kadındır.

nedense kendisi ile hiç karşılaşmadım, pek çok farklı alkollü içkiyi tercih eden kadın gördüm ama viski tercihi yapanı görmedim, o yüzden varlıklarını biraz şüpheyle karşılıyorum. ya da etrafıma düzgün bakmamışımdır.

eğer içtiğini kendisiyle özleşdeştirecek olursak, tahminimce sağlam kadındır, tek başına da güçlü durur, yalnızlığın tadını çıkarmasını bilir.
    -1 ... kornisten kovulan perde ruleti
  2. 2.
    bence çok iticidirler, yanlarında sevgilisi ya da eşi olmadan içenler tabi ki.
    ... conidiipinpipisi
  3. 3.
    sözlükte nick olarak alınabilecek tamlamadır.ayrıca karakter göstergesi olarak bunu kullanabilecek kadındır. ayrıca bu tipte olduğunu düşünen kadın oltaya çat diye geliyor ise kolpadan viski içen kadındır. özentilik olsun diye içiyordur. zira viski seven kadın akıllı kadındır. neyin olta neyin gerçek olduğuna ayıkan kadındır. **
    1 ... yeksin
  4. 4.
    ağır abi modunda takıldığını düşüneceğim kadındır bu tür kadınlar seksi olduklarında erkekleri çıldırtabilirler diğer kadınlardan daha seksi olabildiklerini düşünüyorum ama votka içen rus kızlarının hakkınıda yemiyelim bizim kızlar anca miller içsin amk.
    2 -2 ... neleda
  5. 5.
    zengin koca bulma derdinde olan gözü yükseklerde kadındır. halbuki onu yalnız bıraksan evinde çayını demleyip içecek.
    1 ... lahmacunun kiymaya doydugu an
  6. 6.
    viskiyle tamamlanabilecek, zenginleşebilecek zevklere sahip kadındır. öyle şeyler vardır ki, viskisiz yetim kalır.

invitation to the blues şarkısı, nirvana şiiri gibi.

https://video.uludagsozluk.com/v/viski-içen-kadın-41390/

... mosquito queen
kapat