bugün

2007'de çıkan bir şarkı bugün bile hala bıkmadan dinleniyorsa o şarkı olmuş şarkıdır.

ve o şarkı bu şarkıdır.
seslendiren sopho adli zat-i muhteremin; '86 dogumlu olmasi sebebiyle, seslendirirken uzerinde bulunan elbisesinin sarkiyla uyumlu olmamasina ragmen, gozumuze guzel gorundugu sarki olmustur.
eurovision a katılması yazık olmus sarkı. benzetmek gerekirse porsche ile daga cıkmak gibi bir durum olmustur. sarkıyı soyleyen sopho teyzemizin sesi de mukemmeldir.
kesinlikle curufinwe gibi düşünmekteyim. eurovision'da böyle bir parçayı yarıştırarak, gürcistan hem solistlerine hem de şarkıya kıymıştır.
şarkı, yarı finali geçmiş; ancak finalde 12. olmuş , ilk ona dahi girememiştir.
ayrıca, yarışma performansları iyi olsa da sopho'nun kostüm seçimi çok yanlıştır. keşke göbeğini çıkarmayan daha minimalist bir kostüm seçseymiş. şarkının havasına da çok yakışırdı diye düşünüyorum.
evirip çevirip hergün dinlemekte olduğum bu parçayı, eurovision 'da dinlemeseydik, belki hiç bilmeyecek, şarkının varlığından dahi haberimiz olmayacaktı. derece alamasa da en azından müptelası olduk.
biraz bjork az madonna tadinda, eurovision gibi bir yarismaya 100 beden buyuk gelecek kalitedeki gurcistan sarkisi. yazik oldu, oyle kaliteli sarkiyi onca dandik sarkinin arasinda seslendirdiler valla.
yeni eurovision sunucusunun bond ost lerine benzettiği şarkıdır. neresi benziyosa.
güncel Önemli Başlıklar