bu virüs mallara da bulaşsa da gülmeleri son bulsa.
şaka gibi maske ve hes kalkmasın istiyorlar.
mal lan bunlar. puhahahaha.
yine tam kapanma diye kafa zikmeye başladılar.
milleti bununla itham eden ve cehalet içinde yüzen bu soytarı sürüsünün tek derdi, sosyal medyaya fotoğraf eklemek, içtiği kahveyi koyup "kahve keyfisi" diye hava atmak, sokaklarda fink atmak, göt gezdirmek olduğu için, insanlara böyle iğrenç yakıştırmalar yaparlar.

ve işte bugün 1200'e yükseldi vaka sayısı. işte bunu diyen beyinsiz, vicdansız, bencil cahiller sürüsü yüzüne oldu bu artış.

önlem alan, kendisi gibi başkalarını düşünenlere "virüs panikçisi" deyip, hor gören bu ahlaksız sürü, sokaklarda göz gezdirmeyi maharet sanmaya devam etsin.

tanım: cahil, bencil, aptal bir zihniyetin; bilinçli, akıllı, önlemini alan insanlara sarf ettiği ifadelerdir.
Çok korkuyorlarsa ,devlet kendilerine bakacaksa kalsınlar evde biz deliliğin kıyısındayız.
bu insanlardan neffret ediyorum o kadar paranoyaklar ki insanın sinirini bozuyor, tedbir almak da bir yere kadar.
Tam da bunalımdan çıkmaya başlamışken yeni karantina ve yasaklar isteyen ve can sıkmaya başlayan sinir bozucu tip.
Ulan 3 atım bunalımla geçti, intiharı düşündüm babam vazgeçirdi, tek sorun virüs mü ?yeter be ! Sıktı artık !
herkesi eve tıkmaya çalışıp, hayatın durmasını isteyen cahil cühela tipler.
kimse kusura bakmasın.
güncel Önemli Başlıklar