1. 1.
  virüse karşı ciddi tedbirler alınmayacak olması

  HaberTürk gazetesi yazarı Muharrem Sarıkaya, "Sağlık Bakanlığı’nın koridorlarında konuşulan tam kapanma değil, hatta bu cümlenin kurulmasına dahi tahammülleri yok" görüşünü savundu. 

  Sarıkaya, "Bir süredir salgına dönük gözlemlemeleri de umut verici olmuş, düşme eğilimine girmiş. Bazı illerde sorun gözükse de ülke genelinde aynı tablonun söz konusu olmadığından söz edildi. Onlar da Bilim Kurulu üyeleri gibi gelecek haftanın ortalarını görmeden, yani çarşamba günkü salgın tablosuna bakmadan adım atılmasının doğru olmayacağı kanaatindeler. Bir daha belirteyim, Bakanlıktaki bakışa göre, eğer bir tedbir alınması gerekiyorsa bu tam kapanma olmayacak..." ifadesini kullandı. 

  https://t24.com.tr/haber/...i-tahammulleri-yok,917644
  ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Bu saatten sonra sert tedbir falan hikaye zaten. Tedavi edilebilir bi hastalık haline getirsinler yeterli. Nereye kadar evlere kapanıp maske takılabilir ki? Sürdürülebilir bi çözüm değil. Hatta 21. Yy da bunu yaşamak cidden akıllara zarar. Bakanın elimizde büyük bi koz var, hastalığa yakalanmamak dediği gün anlamamız lazımdı aslında. Böyle bi mantık olabilir mi? Hadi oldu senelerce sürebilir mi bu şekilde?
  ... insaatcikiz
 3. 3.
  en sert tedbir haftasonları akşam 8 den sonra sokağa çıkma yasağıdır. insanlar da mal zaten akşam 8 den sonra çıkalım, 8 den önce çok kalabalık olur diyorlardı.
  1 ... sivasli bey