1. 76.
  Virüs, sadece canlı hücreleri enfekte edebilen ve böylece replike olabilen mikroskobik enfeksiyon etkenleri.
  ... berkesen
 2. 75.
  ırkçılığın modifiye edilmiş bir versiyonudur. Şöyle düşünün, bu virüsün ortaya çıktığı ilk zaman, havalimanında bir çekik gözlüyle aynı asansöre binen birisi hemen asansörden dışarıya çıkıyordu.
  -1 ... do re mi yav
 3. 74.
  ülkemize uğrayınca kimler de virüs olduğunu anladığımız virüs. bazılarının içinde o kin , kötü kalplilik virüsünün yaşadığını göstermiş oldu. virüs, virüsü ortaya çıkarttı yani.
  2 ... en asaletli duygularin adami
 4. 73.
  virüs
  -1 ... mastor
 5. 72.
  ölümcül olmayan bir virüs türü mutasyona uğradıktan sonra ölümcül olabilir. ölümcül olan bir virüs türü mutasyona uğrayarak ölümcül olmayabilir.
  1 ... kyleandzed
 6. 71.
  öyle bir tesadüf ki ispanyol gribi(bilinen tarihte en çok insanın öldüğü salgın) 1. dünya savaşı(1914-1918) sırasında yaşanmış. ölenlerin çoğuda asker.

  en çok etkilenen ülkeler, o zamanlar britanyanın sömürgesi olan hindistan, amerika, ingiltere, fransa yani özetle itilaf devletleri.

  almanyanın biyolojik silah olarak grip virüsünün genetiğiyle oynadığını düşünebilir miyiz? ben tesadüflere inanmam, son yıllarda ki virüsler(sars, mers, kuş gribi, domuz giribi korono vb) bir biyolojik silah olduklarını düşünüyorum.
  ... kyleandzed
 7. 70.
  virüs bir grip ya da hastalık değildir. bu yüzden aşısı da olmaz sadece semptomlar sizi sağlıklı tutacak kadar azaltılabilir lakin yok edilemez.

  en basitinden aids. 30-40 yıldır var fakat aşısı yok. ya da kanser o da bir tür virüstür ya da aynı mantıkla çalışır, diğer hücreleri ya kendisine benzetir ya kontrolsüz olarak çoğaltır. işte bu yüzden kanser tedavisinde aşı kullanılmaz, kullanılamaz.

  corona virüsüne değinmekte istiyorum izninizle.

  maalesef bu tür illetlerle mücadele için harcanacak kaynak ve efor herkese açık olmayacaktır. paran varsa yani.
  aşısı geçer, takılmayın söylemlerine kulak asmayın sayın yazarlar. önce tedbir sonra tevekkül demişler. siz tedbirinizi alın sonra günlük yaşamınıza devam edin. en kötü senaryoda ki çok uzakta da gözükmüyor tedbirleri uygulamaya geçin.
  zira corona'nın ortaya çıktığı zaman dilimi ve kuluçka süresi bir rastlantı olamaz. tedbir şart.

  ''sağ''lıcakla kalın.
  ... sgkli yazar
 8. 69.
  insan formunda olana suriyeli denilen bir tür zararlı biyolojik varlık.
  ... sgkli yazar
 9. 68.
  işlevi bir çok insanın davranış biçimiyle aynıdır.
  insan da gelir, işgal eder, tüketir ve başka yerlere bulaşır.
  ... rabb in gordukleri
 10. 67.
  bunların temizlenmesi ile her çözümü barındıran bir makale yazdık. okumak isteyenler için > https://virus.temizleme.o...leme-kaldirma-silme-2018/
  ... yuri zhirkov