bugün

şu an elimde olan ve gitar yerine kullandığım temizlik aleti. rolling stones ile karşılıklı döktürüyoruz arada mikrofon da oluyor ama en çok gitar. bir sololar atıyorum ağlarsınız.
görsel
artık ismi paspasla eşleşmiş marka.

-yerleri bi viledalayıver
Supururken kendimi turkiye milli curling takimin bir oyuncusu gibi hissettigim supurge. Kovasida ayri sekildir bunun.
tam tamına 45 lira olan temizlik aracı.

efendim şöyle ki eski vileda setimi aldım yazlık eve götürdüm. burda yok. ben tabi gideyim bi alayım nolacak dedim 20 lira falandır. gitmez olaydım, en ucuzu 45 lira. bi de begenmedim. dönmeli sıkmalı falan diyo. bana gelmez içine oturtturdun mu hoşşurt diye bastırıp sıktırcan. velhasıl begenmedim 45 lira lan. gittim en ucuzunu aldım kırmızı, işimi görür bu dedim. içim el vermedi 45 liralıktan almaya, çiftgözlü falan. anneme de danıştım sen uygun bişe al şimdilik dedi ben gelince bulurum dedi.

bi de kaç yer dolaştım.
Bir vilendA degildir.
bacaklar çöp gibi uzun boylu hele bir de saçlar bonus reklamlarındaki gibii kıvırcık,uzun ve kabarıksa işte bu tip insanlara takılabilecek lakapdır vileda.
deneylerde ki gözlüklü kadının artık reklamlarda gözükmemesini sonunda çoluğa çocuğa karışmasına bağlıyor.
ürüne ismini veren markalardan bir tanesi.
Paspasın modernmiş halini üreten marka.
bu aralar evde benden çok geziyor girmediği köşe yok günde üç kere.
uzun bir süre sıklıkla vileda kullanan insanlarda kendilerini külkedisi zannetme hastalığı oluyormuş. üstünde pijamalarla şarkı söylerken aynı anda dansettiriyormuş, vallahi kafa yapıyormuş. kırk yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim arkadaşlar, denemenizi tavsiye ediyorum, uçuruyor.
cile aletidir. hakikaten bak. bi tane alirsin ve sonra ona yatirim yapmakla gecirirsin aylari, yeni bir tane almak dank edene kadar. kucuklugumuzde anne kisisi duzenli bi bicimde once vileda, sonra vileda sapi, daha sonra vileda basi alir, en son da yeni vileda ve kovasi. ucuz da degildi yani meret. kovasi da ayri dert. bu daha esnek sikma yeri yeni yeni geldigi zamanlar rahat rahat orda viledanin suyunu cektiremezdik. valla anne kisisi bi gorsun öyle abandigimizi falan direk cemkirirdi. cunku cok fazla sikistirdigin zaman orayi - e plastik malum - catliyordu. zaten simdi baktim bunlar baya teknolojik olmus, baya afilli, insanin alasi geliyor.

eskiden öyle miydi be, peeh...
Yerleri silmek için kullanılan temizlik aletidir. Şu an kullandığım bu alet mikrofonun dublörüdür.
kullanıldıktan sonra püskülleri daha da kazık gibi olan temizlik şeysi.