1. 25.
    Gerçek de aldığı iltifatlardan bunalıyormuş. (bkz: yersen) kızım sana hakikaten iltifat edenin ya kafadan sorunu vardır, ya da hayatında hiç kız eli tutmamıştır kendini kandırma.
    6 -2 ... sucukyumurta
  2. 26.
    Boşluk tuşundan daha boş olmak.
    13 -3 ... keyf kahyasi
  3. 27.
    La sektirin gidin. iyi bi kız işte. Kendi halinde buralarda takılıyor. size giren çıkan ne ki mk trolleri.. bi rahat bırakın..
    2 -7 ... neggen
  4. 28.
    Geçenlerde çocukluk fotosunu paylaştıydı. Abbowww diye tepki verdiydim ben de. O ne biçim bir şeydi kardeş. Sonra toplamış nasıl olduysa.
    2 -1 ... yalnizca deli yalnizca sair
  5. 29.
    Kızmıymış alla alla ben bu nicki ilk kez gördüm valla.
    Demek ki dikkat çeken bir tip değil.
    2 -2 ... hayta38
  6. 30.
    O değil de kavga varmış. Konu ağır.

Konu hassas. Erkek gibi davranmaya davet ediyorum bazılarını. Oğlum o ne biçim bir konuşma? Ne demek bu? insan olun adam olun!
    2 -1 ... yalnizca deli yalnizca sair
  7. 31.
    "benim mememi bacagimi gormeye ne acmissiniz be"

Hanım abla olayı kişiselleştirme bunlara meme olsun da kimin olduğunun bir önemi yok yani.
    10 ... cay tozu
  8. 32.
    çocuk musunuz gençler? ev@.
    6 ... ciddiliinsan
  9. 33.
    Bir kadınmış. Tanımam etmem ama saçma sapan konuşmalar var ortada Bacak, meme vs. "Caps or didnt happen." Ben anlamam.

Şaka bir yana, Çocuk musunuz lan? Yok çirkinmiş, selülitliymiş kimse beğenmemiş bilmemne... Gerizekalı mısınız, size ne insanların nasıl göründüğünden amk.
    5 ... harbe giden sari sacli cocuk
  10. 34.
    Sucuklu arkadaş gereksiz şeyler söylüyor. Ben sucukluyu kınıyorum. Terbiyesizlik yapıyor. Kıza rahat ver arkadaş.

Selulutmüs, koca burunmuş 31 miş. insanın adabını asabını bozduracaksın pez.menk.

Hadi dağılsın herkes. Haydi herkes eve çocuklar.
    3 -3 ... yalnizca deli yalnizca sair