bugün

kavga sebebi defileler bütünü.

- bitti mi?
- efendim???
- bitti mi diyorum?
- ne bitti mi?
- kilitlenmen?
- neye? nasıl? kim kilitlendi? çilingir çağaralım noldu kim?
- alessandra ambrosio ya kilitlenmen bittiyse kavgaya geçecem diyorum.
- ne alakası var ya?
- bak bu çıkan da adriana lima. bu da taş hatundur bak bak, iyice bak.
- hiç alakası yok kalbimi kırıyosun.
- ben bakıyo muyum elin heriflerine? he bakıyo muyum?
- ahaha kime bakıcan haydi kulumun kocasıseal'e mi. zebanı gibi herif.. baksan ne olur?
- zenci en azından!

valla erkek olan haketti bu lafı. kız olan da malmış ama.

a kızım bi ales varken bi adoş limoş varken senin söylediklerin de ayıptır. bırak gözü gönlü açılsın çocuğun...

tanım: birbirinden taş hatunların podyumda salındığı defile. alayı mı 10 numara olur anlamadım ki ben?
hiç bir şey ifade etmeyen şovdur.

ve alalade bir defileden pek farkı yoktur. görülen yegane fark bol bol pohpohlama ve mankenlere birer kanat kondurulmasıdır.

bildiğin iç çamaşırı ile endam eylemeleridir ki bu gibi durumlar bir çok avrupa ülkesinde rusyada ukraynada rutin kıyafetler haline gelmektedir yavaş yavaş...
şunu demişti detroitli kizil:

bunu izleyenler taksim tacizcilerinin eğitilmiş versiyonlarıdır.
çoğu kadının izlemek istemediği , süper hatunların podyumda boy gösterdiği bir şov.
her sene oscar ve nba all star ile birlikte yayınlanma gecesinin gelmesini dört gözle beklediğim şov. gercekten cok guzel her acıdan yani hem hatunları güzel hem şarkılar güzel hem de organizasyon sahne sovları güzel. tadından yenmeyen bence en eğlenceli bölümü ise pink section dır, cok tatlı cok cicidir. *
abazan erkeklerin izlediği şovdur. gereksizdir!
defiledeki modellerle maymunların aynı kareye konulmasıyla acaba böyle bir afet bu maymundan gelmiş olabilir mi sorusuyla evrim teorisinin yerle bir edildiği yılbaşı gecesi eğlencesidir.
yine cnbc-e'de gösterilecek show.
üstümde bi boxerım var, bekliyorum başlasın diye*
(bkz: 2 saat kaldı dayanın gençler)
adriana lima, marisa miller gibi mankenlerin tersine çok dikkat çekmeyen 24 yaşında hollandalı doutzen kroes adlı güzel hollandalı sarışın mankenin de dahil oldugu show.
benim için yılbaşının anlamıdır.
gelenin gideni aratmadığı tek şey.
adriana limanın dişlerinin gerçekten kötü olduğunu anladığım show.
biz de kıskançlık yok doğru söz var.
(bkz: kızlar kızlar gelem mi)
Gelenin gideni aratmadığı tek yer.
gelenin gideni aratmadığı tek yerdir.
(bkz: adriana lima)
(bkz: alessandra ambrosio)
(bkz: petra nemcova)
yamulmuyorsam başlamasına 1 saatten az bir zaman kalmış güzellik. biz 1 ay sonra rahatlıkla izleyebilcez galiba. ama bir şekilde canlı izlemek mümkünse kendisi cbs de yayınlanacak bu gece.

http://www.cbs.com/shows/victorias_secret/
bu seneki versiyonu resmen süper lan. bildiğin beyonce en ön sıralarda herifini izlemeye gelmiş. zamanında anam beni bi ilkokul türkü korosundayken izlemeye gelmişti aynı saç stiliyle falan. bi tek kamera eksik beyonce versiyonunda ama. böyle kameraya da çekse, sonra net çekemese de yaklaşmaya çalışsa, güvenlikle kavga etse filan ne güzel olurdu. tam annem.
'biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!' iddaasında bulana bilecek tek show. *
iç çamaşırlarının, bedenin, ağırlıklı olarak sergilendiği defile programı.
an itibari ile adriana lima'nın anlık olarak göt frikiği sansürlendi.
(bkz: dikkati izleyici)
beklenenden kısa süren şov.
Fazla kaptırmamak lazım, şimdi abaza gibi orayı izliyoruz da lan yarın Türkiye sokaklarında dolaşacağız hepimiz. Bunu da düşünün bir.
sonra da çarşıya çıktığımızda itici gelir kızlar. bunun sebebi kesinlikle bu bayanlardır.

didit: müzikleri de ayrı hoş.
güncel Önemli Başlıklar