bugün

Victoria's Secret iç çamaşırı ve pijama markası sponsorluğunda düzenlenen bir defiledir. Defilede dünyanın önde gelen mankenlerinden Victoria's Secret melekleri olarak adlandırılan Behati Prinsloo, Erin Heatherton, Lindsay Ellingson, Doutzen Kroes, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel ve Lily Aldridge da boy göstermektedir.

ilk defile Ağustos 1995'te New York'taki Plaza Hotel'de düzenlenmiştir. 2005'te Gisele Bündchen'in 12.5 milyon dolarlık sutyeni giyerek Bodyrockers'ın "I Like The Way You Move" şarkısı eşliğinde yaptığı açılış efsanevi olarak kabul edilmektedir. 2006'da, Victoria's Secret'ın alt markası olan PINK ilk defa defilede yer almıştır. 2006 Gisele Bündchen'in Victoria's Secret'la son yılıdır. 13 Kasım 2007'de Victoria's Secret melekleri markanın 25'inci yılı anısına Hollywood Bulvarı'nda bir yıldızla onurlandırılmışlardır. Bu yıldız verildiğinde markanın melekleri Heidi Klum, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Karolína Kurková, Selita Ebanks, Izabel Goulart, Marisa Miller ve Miranda Kerr'den oluşmaktadır. 2007 yılının defilesi Spice Girls'ün toplanışından sonra çıktıkları ilk Amerikan televizyon programıdır. Aynı sene Kanye West'in de performans sergilemesi planlanmıştır fakat annesi vefat edince onun yerine will.i.am çıkmıştır. 2009 yılı içinde Victoria's Secret Manken Araması adında bir yarışma bulundurmasıyla ünlüdür. Yarışmacıların arasından bir kişi seçilip Victoria's Secret podyumunda yürümeye hak kazanmıştır. Yarışmayı Kylie Bisutti kazanmıştır fakat daha sonradan mankenliğe devam etmemiştir. Victoria's Secret 2010 Defilesi'nde toplam 152 manken podyumda yürümüştür. 2011 yılında Kanye West, Stronger adlı şarkısını seslendiriken "2007'de bu şarkıyı söylemem gerekiyordu. Ama süper kahramanımı kaybettim, şimdi o benim süper meleğim." diyerek annesini anmıştır.

https://tr.wikipedia.org/...a%27s_Secret_Fashion_Show
2012 yılında yapılanı efsanedir. çıta bir daha o düzeye gelemedi.
her yıl gittikçe kalitesizleşen show. az önce bu senenkinin bi ilk 15 dakikasına göz attım. yönetmen bildiğin değişiklik getiricem diye sikmiş atmış bütün kamera açılarını. bu tabi benim yorumum ama showu da sikmiş atmış. açıkçası bu show un en çekici olan yanı sunuluş şekliydi. çünkü mankenlerin de yıldan yıla birbirinin kopyası olduğunu ve kötüleştiğini düşünürsek iç çamaşırlarının bi olayı kalmıyor. ha bi de cara delevingne gittikten sonra benim için bi esprisi kalmamıştı ama bu sene hakkaten hoş değilmiş.
Medya şişirmelerinden biri. Tamam izlersin izleriz bende izlerim o ayrı. Üniversite de akademisyen olmuş kadın buna özeniyor. Bizden olmaz arkadaş.
Dandik ürünlerin ''müthiş'' şekilde pazarlanmasından başka şey değil, he birde dünyayı makyajlı ve estetikli iskelotorlar basmış hissediyorum izleyince.
ambrassio'nun milfleştiği show. candice ve Erin bebeklerimsiniz özellik candice evlen lan benimle.
yılbaşının tek iyi tarafı.
kadınların metalaşmasını sağlamaktan başka bir işe yaramayan, abazan aptal erkeklerin de deli gibi ağzının suyunu akıtarak izlediği sözde moda şovu. kadının değerini düşürmekle beraber, onların erkeklerin gözünden sadece bir et parçası ve seks objesi olarak görülmesini sağlar. işte bu gibi programlar, kimse farkına varmasa da içten içe, kadınların sadece vücutlarını ön plana atarak onları aşağılamış olur aslında. kadınlar sadece güzel bir fizikten mi ibaret? bugün televizyon, internet, gazete gibi medya unsurlarına bakacak olursanız, çoğunun kadın vücudu üzerinden erotik içerikli çeşitli reklamlar, uygulamalar, programlar yaparak reyting ve kazanç sağlandığını görebilmektesiniz. bu tür iğrençliklere göz yuman erkekleri hormonsal sebeplerden ötürü bir kenara bırakacak olursak, bu noktada maddi ve manevi arzuları sömürülen kadınlara ibreyi yöneltelim. tamam, kadınlar her zaman güzel görünmek, ilgi çekmek ister ancak bu yolda ne duruma düştüklerinin farkında değiller kesinlikle. onlar aklı, düşünceleri, duyguları olmayan, alınıp satılabilen kullanabilinen birer eşya mıdır? sadece seks objesi olan et parçası mıdır? ha? medeniyet ve özgürlük bahaneleri ile kadınların düşüncelerini, isteklerini sömürerek kazanç sağlayan ve kadınları basitleştiren iğrenç insanları kınıyorum. bu tarz programları izleyerek bu aşağılık sisteme katkı sağlayamam, bir kere bile izlemedim ve izlemeyeceğim de...

şaka lan şaka. başlasa da izlesek. oyhşşş....
Evde kalanların eğlencesi. Evet.
kavuşmamıza çok az kaldı bebeklerim.
senede 1 gün görülen rüyalardan. bir sonrakine son 364 gün 11 saat 51 dakika.
Yeni yilda bunalima girme sebebim. insan nasil o kadar guzel olur? paylassak olmaz mi?
bir kadın olarak gayet zevkle seyrediyorum arkadaşım. hatunlar aşmış gitmiş zaten. e güzele bakmakta sevap, kadın-erkek ayırmamak lazım. ama işte babanızla seyretmeyin, o kötü oluyo. sevgilinle/kocanla seyret, babanla seyretme... hele hem baban hem annen varsa yanında, kaç ordan kesinlikle. bi de baba aç gözlerle o hatunlara bakarken annenin huysuz bi şekilde trip atmasını izlemek..ovvv...ben yüzüme soğuk su çarpmaya gidiyorum...
tekrarı başlamıştır.

ve an itibariyle iş bu entry tek elle girilmektedir.
şu an köçek tipli bir herif taklacı güvercin gibi sekmektedir.
Angel, Çirkin Kız yoktur Victoria secret vardır.
şunu izleyip bok atabilen yazarlara ne denir bilemiyorum.
dünya genelinde doğmamış çocukların ölmesine neden olmuştur.
Tanrının varlığının ispatıdır.
sonra da çarşıya çıktığımızda itici gelir kızlar. bunun sebebi kesinlikle bu bayanlardır.

didit: müzikleri de ayrı hoş.
Fazla kaptırmamak lazım, şimdi abaza gibi orayı izliyoruz da lan yarın Türkiye sokaklarında dolaşacağız hepimiz. Bunu da düşünün bir.
beklenenden kısa süren şov.
an itibari ile adriana lima'nın anlık olarak göt frikiği sansürlendi.
(bkz: dikkati izleyici)
iç çamaşırlarının, bedenin, ağırlıklı olarak sergilendiği defile programı.
'biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!' iddaasında bulana bilecek tek show. *