bugün

Ülkemizde Nickelodeon kanalında yayınlanan zoey 101 dizisinde lola martinez karakterini canlandıran 1993 doğumlu oyuncu ve sanatçı. rol aldığı 8 adet film, kalıcı bir rolde yer aldığı 2 dizi (biri devam etmekte) bulunmaktadır. 2011'de solo albümünü piyasaya sürecek olan sanatçının teklileri ve soundtrackleri de bulunuyor.
1993 doğumlu oyuncu ve şarkıcı. zoey 101 dizisinde rol almaktadır. şarkıları oldukça güzel ve hiç bıkmadan dinlenebilir.
görsel
görsel
görsel
büyüdükçe güzelleşen kevaşe.

görsel
sağlam hatun...

http://r2d3.net/2014/01/25/victoria-justice-2/
zaten çok beğeniyordum bunu daha öncede yazmıştım başlığına fotoları düşen ünlüler arasında görüldüğü üzere en güzeli en seksisi bu.
gece itibariyle ortamlara çıplak pozları düşen hatunlar arasında yvonne strahovski'yle birlikte en sağlam fiziği olandır.

ama başlığında bununla birlikte 9 yazı varken kate upton gibi inek memesi takılmış ağaç başlığında yüzlerce yazı var.
(bkz: 31 ağustos 2014 Hollywood hack saldırısı)ndan nasibini almış.
Bunun da bayağı fotoğrafı sızdı.

görsel
görsel
güzel karı kanka.
siz buna victoria justice demişsiniz ama bu bildiğin nina dobrev.
2010 yılından beri hem ses hem görüntü olarak hayranı olduğum benimle yaşıt kadın son fotoğraflardan sonra arzuladığımız kadınları kimler sikiyormuş dedirten gözümüzdeki değerini kaybeden karı olsun ama 7 8 tane şarkısı var hala dinliyorum.
yeni nesil elena gilbert.
şu icloud hack olayı olmayaydı ne iyi olurdu. evlenecektik lan.
(d. 19 Şubat 1993), ABD'li oyuncu, şarkıcı, dansçı ve şarkı yazarı.

Oyunculuk hayatına 10 yaşındayken değişik film ve dizlerde oynayarak başladı. Ardından Nickelodeon'un Zoey 101 ve Victorious adlı dizilerinde başrol oynamıştır. Nickeledeon'un başka dizilerinde de konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Nickelodeon'un soundtrack'larındaki şarkıları seslendirmiştir. Bunun dışında Best Friend's Brother,Beggin' on Your Kness ve Make it In America gibi birçok başarılı single çalışması yapmıştır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Victoria_Justice
mimiklerini çok beğendiğim insan evladı. güzel ve sempatik bir kadın.
bu övgü dolu girişimimden dolayı benimle iletişim kurmak isterse kendisine bir şans verebilirim.