bugün

ilgili fotoğrafta ne kıl gördüm ne sakal. gördüğüm tek şey taş gibi gögüsler, dolgun ve ıslak dudaklar, şuh bir bakış, yalanası bi koltukaltı...

çok ara verdim sekse sanırım.
Aynı fotografta Sakalları da açıkça görülen kişinin göğüs kıllarıdır.

Lan y..rak kafa fotoda göğüste kıl mıl görünmüyor da insan vücudunun kılsız tüysüz bölgeleri ayak tabanları, avuç içleri ve cinsel organların belirli yerleridir,mermer mi sanıyorsunuz lan kadınları? yok adriana limanın kolunun kılları, yok limanın bıyıkları, yok beckhamın bilmem neresinin kılları.
olsa olsa hayatinda hic kiz gormemis bir ergenin ortaya atacagi iddiadir. zira hayatinda kiz gormemis ergen, okudugu dergilerdeki sifir tuylu, sifir yagli ve sifir selulitli kizlarin gercek oldugu sanir. ama yapilan fotosoplardan haberi yoktur zavallinin. oysa kizlar da birer insandir ve kizlarda da, her insanda oldugu gibi, vucudun her tarafinda az veya cok tuy vardir, avuclar ve ayaklarin alti haric. tabi basligi acan ergenimiz hayatinda hic bu kadar yakindan kiz gormedigi icin bunu bilmemektedir. sinirlenmemeye calisiyorum ama kizlara dayatilan bu insanustu mukemmeliyetcilik bir noktadan sonra hakikaten sikmaya basliyor.
küçükken mahallede maç yapan çocuklara sataşıp "at ablanın kıllı göğsüne" dediği günler olmuştur. neden kıllı göğüs yakıştırmasını kendine yaptığını şimdi daha iyi anladım viktorya... kıllı şey seni!