1. 1.
  bakimli erkektir. Geceleri romantik sarki dinlemeden uyumaz. Sevgilisi olmamasi muhtemeldir, ya yeni ayrilmistir ya da artik gercek bir seyler ariyordur. Zengin olsa dahi, blackberry parliament araba anahtari üçlusunu elinde tasimaz...
  -1 ... yavru kopek bakisi
 2. 2.
  adı üstünde çürüktür. o ne lan öyle tamam moderniz şudur budurda skalayı bu kadar geniş tutmak nedir amq. renk mi yok pembe vişne çürüğü falan giyiyosun . bişey değil o tipler yüzünden bizede laf geliyo.

  edit: yalnız sözlüktekilerin moda anlayışı ortaya çıktı sözlükten ilham alıp giyinenlerin vay haline. o renkli pantolonları giyen tipler bursa nalbantoğlunda ki dükkanlarda bolca mevcuttur. biz bursada apaçi diyoruz öyle tiplerin tamamına.geniş paça pantolonlar bok rengi giyenler bile var. kısa ama 5 kilo jöleli saçlar ama enseler ta anasının örekesinde. v yaka bile diyemeceğim bildiğin v tipi vadi şeklindeki göbek deliğine kadar yarık tişörtler parlak rugan pabuçlar yada amerikan bayraklı ingiliz bayraklı pabuçlar.üstüne bide şişme yelek falım sakız toptancısı gibi . sokakta ağır parfümlerle podyumdaymışçasına arzı endam eder bu tipler. tesbihlede dolaşanları mevcuttur , 33lük değil 99luk imameli olanlar daha evladır bu tip modada. hadi yavrum C02 ye oralarda sizin moda merkeziniz. yakında babette giyersiniz . ibneliğin adı modernite olmuş ya çağımızda ben bin kere köylü olmayı tercih ederim.
  ... kamuspotu
 3. 3.
  giyinmeyi bilen erkektir. görünüş konusunda iyi bir yerdedir. devam etsin.
  1 ... hayatimstrat
 4. 4.
  üstüne dar tişört giymesi ve boynuna tesbih takması da şarttır. ense bırakıp midilliye döndüğü zaman tam olur.
  ... hukuk okuyorum lan ben
 5. 5.
  son zamanların modasının renkli pantolon olduğuna inanan ergen sürüsüdür.
  ... secilmemisisim
 6. 6.
  Vişne Çürüğü pantolon giyen erkek o pantolonun kendine Çok yakıştığını düşünen erkektir hatta o pantolon onun iÇin yaratılmıştır.
  ... koladakialkol