bugün

internethaber.com yazarı ve tvnet ana haber sunucusu.
türk dili ve edebiyatı öğretmenliğini bırakıp, tv sektörüne dalan kişi.
http://webtv.hurriyet.com.tr/1/8008/15286792/1/canli-yayinda-basina-geldi.aspx*

edit : edebiyat değil, din kültürü öğretmenliği yapmış kişi.
galatasaray taraftarına hakaret edebilme cesaretini göstermiş gazeteci müsveddesi.
Kendisi turk dili ve edebiyati ogretmenligi yapmamistir. Okula diksiyon ogretmeni olarak gelip sonradan din kulturu ogretmenligi yapmistir. Daha sonra spikerlik icin okuldan ayrilmistir.

Ayrica ilkokulda din ogretmenimdi. Kendisi oldukca sevecen, komik ve karizmatikti. Din hocasi demeye bin sahit ister!
An itibariyle Kemal Kılıçdaroğlu ile akılda kalan adlı güzel bir program yapıyor. Sorgu odası gibi bir yerde chp genel başkanının hayatı bir film şeridi gibi anlatılıyor.
program yapmasına neden izin verildiği belli olmayan kişi.
rte nin karşısında kıvranıp duran gasteci.
Üzerinde oturduğu koltuk bu adamdan daha çok gazeteci amk. Yayının başında kılıçdaroğlu'nun açıklamalarını ekrana gelirken yavşak yavşak gülmesi, her şeyden önce seçmene hakaret. Bak gazetciyim diye ortalıkta gezinen şerefsiz, dalga geçtiğini zannettiğin adam bu ülkenin en köklü partisinin genel başkanı, milyonlarca seçmenin oy verdiği bir insan. Karşındakinden daha küçük bir adam da asla değil. Eleştiri yapsan anlarım, görüşünü benimsemezsin onu da anlarım ama yayının başından beri -2 saat oldu hala 1500 yardımcı mevzusu hakkında aklınca dalga geçiyor- Yavşak yavşak gülemezsin! Gün gelir düşeceğin duruma kargalar güler.

Bu ülkede bazı adamlar bazı yerlere hak ve emekleriyle gelmedi, mesela ben bu veysi denen adamın hakkıyla buralara geldiğini sanmıyorum. Hakkıyla gelmediyse neresiyle geldi? Bilmiyorum ama aklıma çok değişik şeyler geliyor.

Ülkede bunlara kaldı ya alayımızın yatacak yeri yok...
akp sayesinde, sonra eksen kayması yaşasa bile bir zamanların mainstream kanallarından habertürk'te koltuk kapabilmiş kişi. yoksa yeri tvnet.
(bkz: kasıntı)
habertürk genel müdürü; son günlerdeki tavırlarıyla beni oldukça şaşırtıyor!
şu anda yayında mahir ünalı yalayan sözde gazateci.
Tam yeni türkiye'yi yansıtan boş beleş tip. Ses tonunu kullanarak kendine karizma katacağını zannediyor. Dışarıdan kendini zeki karizma entel başarılı ve kıskanılan bir gazeteci zannetse de özünde cahil torpille atanmış sözde gazetecidir.
Fatih altaylı’ya benzeme çalışmaları falan..

Sen fatih altaylı olamazsın erkek pelin çift seni.
saçına sakalına bir tarz vermeye çalışmış ama olmamış!
Siyasal islamcı imam hatip mezunu mesleğinde başarıya yaklaşamamış bir kişilik. Fatih altaylı'ya taktığı çelmelere rağmen onu düşürememiştir. Çünkü altaylı'nın sümüğü olamaz kendisi.
yaptığı programların formatı güzel ve programına gelen konuklar ilgi çekici. ( buna lafımız yok )

adamda garip bir durum var.

ne mi o garip olan durum ?
inanılmaz kasıntı.

aşağıdaki cümleleri çok sık söylüyor:
öyle demeyelim efendim, lütfen efendim, tamam efendim, bu konuyu kapatalım efendim vs......

bir rahat ol be adam !
etkileyici ses tonuyla, kendisini dinlettiriyor ve programlarının izlenme oranını artırıyor.
2019 yılında oturup bu adamı dinleyenler varmış... ben şok...
Diksiyon dersini kimden aldı acaba? izlerken yoruluyorum kendisini.Çok abartılı mimikler sergiliyor.
feslinin yetiştirdiklerinden biridir.

osurukla anılmaktan bin beter bir şey bu.
Sanırım bu gidişle yaka mikrofonu yerine Kafa mikrofonu (headset) takmaya başlayacak *
Uğur Mumcu ekolünden namuslu şerefli bir gazeteci.

Böyle adamlar oldukça karanlık ülkemizi asla esir alamayacak.
görsel
Villasi var.
Mercedes'i var.
Milyonluk teknesi var.
Nasil yediler memleketi gozumuzun onunde.
Nasil savunursunuz lan bunlari ?
Bugunku videodan sonra hicbir akpliye saygim yok.
Bir kadin, sac kurutmasini isinmak icin verdigi evlatlarinin yan odasinda kendini asti.
Anasini sikeyim boyle adaletin. Anasini sikerler boyle duzenin.
sessiz kaldığına göre ikrar etmiş demektir.
güncel Önemli Başlıklar