bugün

Entryi veteriner hekimlik olarak değiştirmeyi talep edicek bir çok meslektaşım çıkacağına eminim . Her meslekte çürük vardır bir tutulmayalım. Empati klinik ismini de beğenmekteyim o da güzel .
Bazıları sırf para koparmak için gereksiz işlem tavsiye ediyor. Hakkıyla yapanlara saygım sonsuz. Evet.
okuyan varsa hakkında bir kac şey sormak istediğim meslek, mezun da olur.
mehmet akif ersoy'un mesleği

ayrıca * bazı insanların kesinlikle yapamayacağı meslektir.
Benim gittiğim veteriner son model bmw araç kullanıyor. Buradan hareket ile iyi kazananları da var galiba.
inek götü muhabbeti yapanlara anan seni fışkırtarak mı doğurdu demek lazım.
üniversite tercihlerime yazıp yazmamakta kararsız kaldığım meslek. yardımcı olabilecek değerli yazarlar bir aydınlatabilirler mi acaba?
her konuda uzman olmanin sart oldugu zorlu meslek. Pratisyen, uzman, cerrah, anestezi uzmani, eczaci, diyetisyen, hemsire, yasam kocu, vs. Vs. Onlarca seyi tek basina yapabilen meslek. Yeri geldiginde evlere gelerek aile hekimligi bile yapar. Bu meslegin ovulecek, zor, istediginde para icin gorevi kotuye kullanabilecegi hususlar say say bitmez. Kisacasi ikiye ayrilir: Vicdanli ve vicdansiz.
sadece diplomanızla sahip olamayacağınız meslektir. önce iyi insan ardından veteriner olabilirsiniz. vicdani sorumluluklarınızın farkında olmadan bir veteriner sayılamazsanız. ticarethane olursunuz.
güzel bir bölümdür.

okuyan veya mesleği olan kişiler varsa ve bana ulaşırsa sevinirim. yaralı bir kedi buldum yarına kadar ilk yardım anlamında bir şeyler gerekiyor durumu hiç iyi değil.
öss puanı insan bakmaya yetmemiş olanların bölümü.
tıp fakültesinde bir uzmanlık dalı olması gereken bölüm. nerede kalın kafalı, veteriner olur. işinin ehli, benim bir türlü tanış olamadığım veterinerleri tabi ki tenzih ederim. danışırsın, yarım yamalak cevaplar... bin tane tahlil yaptır, a eşittir b demekten acizler. türkiye'deki sayılı özel hastanelerindeki kendini okuldan sonra da geliştirmeyi başarmış, mesleğine özeni liralar üzerinden değerlendirmeyip her sorulana cevap verebilen doktorlara benzer bir hale gelmek için çaba sarf etmeyi angarya olarak görmeyecekseniz okuyun şu bölümü, yoksa siktirin kasap falan olun.
bizim damadın mesleği.
oldukça zor bir meslektir.

http://video.haberturk.co...-adeta-vole-cakiyor/96767
köpeğin nefesini dinleyip muayene etmek değildir. tosun spermini ineğin götüne kolunu sokup diğer el ile ineğin amına enjekte etmektir. kaynak bi tanıdık...
2012 yılı tüik istatistiklerine göre, mezun bazında en çok işe yerleştiren alan olmuştur.
şakirt pardon hayvan dokturluğu.
ömür törpüsü tadında olan ilim yuvası. hayatını sikmek isteyenler için tavsiye edilir*.
insanın saçlarını ağartan, gözünün ferini yok eden, yaşlanmasını sağlayan, hayatta yaptığı en büyük pişmanlığı olan fakülte.
eğitimi 5 yıldır.
öss ile atanması kolay. okuması en zor ve kahırlı bölümdür.devlete atanma kolaydır. maaşın (2500 tl) ve özlük haklarının yetersiz olması nedeniyle mezunların özel sektörden yana tercihlerini kullanmaları büyük olasılıktır.
hayvancılığın ileri olduğu şehirlerimizde maddi açıdan daha tatminkar olan bir meslek .
bu sene harçları %500 civarında artmıştır ve 5276 tl ye yükselmiştir. sanki akşamları hayvanlarla ilişkiye giriyorlar a.q devleti nasıl bir mantık bu artış!
türkçemizi güzel kullanalım...
(bkz: veteriner fakültesi)
(bkz: veteriner hekim)
(bkz: baytar)