bugün

Sizlere soruyorum alınır mı.
Alınmaz.
vestel buzdolabının gtp 455 a modelini ben 11 yıldır kullanıyorum. çamaşır ve bulaşık makinesi de bu kadar gitti. bunlardan dolayı ben yine vestelden devam ederim. satış ve servis sırasındaki ilgileri de çok iyi. alınır mısı size kalmış yine de.
Alınır geçen yıl aldık fatura 700 liradan 300 e düştü kliması da beş senedir takılı evde faturaya etkisi var ile yok arası. Kendi payıma ben memnunum. Vestel eski dandik Vestel değil.
bende 12 senelik var hiç memnun değilim ama hala çalışıyor.hiçbir sorunu yok.
memnun olmama sebebim motor kısmı açıkta içi kedi tüyü dolu yağlara yapışmış çıkmıyor.koridorun bütün tozunu süpürüyor. daysına gerek kalmıyor.
Aklımda Arçelik ve Bosch var Vestel onlardan ucuz almaya değer mi.
altus al ben her şeyi altusla yeniledim.bulaşık çamaşır makine. it gibi kullanıyorum. kurutma makinesini alacağım o derece işimi görüyor. hover de iyi. ben eşyaya para gömen bir insan değilim. 50bine de bulaşık makine var neticede aynı işi yapıyor bulaşık yıkıyor.bulaşığı kendi dizme ev süpürme özelliği yok.
Al yada alma şans kalmış. Bir arkadaşımla mutfak dedikodusu yaparken küt diye Vestel buzdolabının kapağı düşüverdi. Ama şu var helal olsun adamlar hemen geldi kapağı yeniledi. Yetkili servisi iyi iş yapıyor.
TV, PC ekranda LG den şaşma. Beyaz eşyada çamaşır kurutma makinesinden süpürgeye mutfak robotuma kadar Arçelik. Ama hepsinin garanti süresini uzattım. Çünkü garanti süresini bitiren teker teker bozuldu. Garanti kapsamında tamir edildi.

Yatırım tavsiyesi değildir ama yerli malı yurdun malı. Asla ikiletmeden yetkili servisi geliyor kullanıcı hatası demeden değişip gidiyor.
evet o kapı düşme problemi bende de olmuştu.kapak kısmına fazla içeçek koyduğum için.gelip ters tarafa taktılar sorun çözüldü. 12 senede ben yaşlandım olur artık o kadar diyelim.
--spoiler--
, bosch için dahi “ya bu hakikaten iyidir”, diyemem.
--spoiler--

iyi değil zaten. Çerkezköy'de eski aeg-profilo fabrikasını aldılar. Profilo oldu bosch.
Alın alın Vestel’de hissem var.

Satışlar artsın.
Alınır bence. Fiyat performans olarak iyi ürünler çıkarıyor.
Profilo da iyidir Beyaz eşyada
bir tavsiye vereyim, beyaz ve sürekli fişte takılı elektrikli aletleriniz için mutlaka yapmanız gereken akım koruma prizi alacasınız.

normal duvar prizine takılı alet her an bozulabilir ,ne hikmetse artık yüksek akım rölesi ve sigorta takmıyorlar.

vestel de yok .
alınır ben hem buzdolabı hem dondurucu olanı aldım kullanıyorum.

dükkanlara rağbet etmeyin,%10-12 kadar pahalı net'e göre ,ne'tten alacaksınız bana yazın vestel net firması vereyim başka net vestel satıcısından alacaksanız ,firmayı mutlaka vestel'e sorun. birde horoz'un hasar verdiği beyaz eşyalar var ,epey ucuz ,bir kere aldım, düşürmüşler çarpma hasarı var ,hala kullanımda galiba 3,5-4 sene oldu,.
fiyatına bakın pazarlık edin,%60'dan fazla vermeyin. 10 binse bayide 5500-6000 verin.
bak sen dedin buzdolabı biz dondurucuya kadar önerdik.
tost makinesi arnika alma bro.yanıyor ve yapışıyor. kesinlikle granit alma teflon kaplamalar daha iyi.
Kullanılır bence ya. Biz 10 yıl önce aldığımız vestel buzdolabını kullanıyoruz.
alırsan beko ya da bosch al. yatırım tavsiyesi değildir.