bugün

3499 TL ye düşmüş sizce alınır mı ?
Samsung ve LG 5000 üstü .
Ancak daha sonra artacak.
Millet Samsung ve LG meraklısı.
Vestel miğğğ.

Kisa sürede Bozulmasi meşhurluğu.

Alinmaz. Beko-arçelik desen okey de. Vestel noo.
çoğu insan alma diyo.
4 bin liraya vestel'den orta seviye bir tv alabilirsiniz...
Alınmaz ama açacağın başlık s2lir.
Ne beklediğine bağlı ben 3 senedir kullanıyorum. Wa panel olduğu içim kontrast ve siyahlar çok iyi neredeyse oled kadar güzel siyah renk üretiyor tv ama yan açılardan vasat.alıcan tvnin hangi panel olduğunu kontrol et tek yaşıyorsan waled panel mükemmel ama aile isen ve ips olması iyi olur yan açılardan kaliteli görüntü almak için
Bir de Ekranda tozlanma sorunu oldu bir defa temizlendi serviste. Panelin içine bildiğin toz giriyor amk saçmalığa bak. Yazılım saçma sapan. Tv ye ses sistemi bağlayınca kumanda sesi kontrol etmiyor tam güç ses çıkışı veriyor. Sistemin harici sesini kısmak gerekiyor. Bunun için fabrika mühendisleriyle bile görüştüm bu arıza değil böyle yaptık dediler kafaya bak amk. Özetle alınabilir androidse daha iyi olur. Ne kadar ekmek o kadar köfte.
vestel'in çıkardığı hiç bir şey alınmaz. kaldır at marka al daha hayırlı.
fiyat performans oranına göre alınır. Ama LG bu işin ustası.
Vestel marka hiç bir şeyi evime sokmam .
uzun yıllardır vestel tv kullanıyorum. gayet memnunum. aradan 2-3 bin varsa parana yazık. hepsi 10 yıl sonra çöp oluyo.
Vestel eski kalitede değil.
ilk çıkan LCD ekran TV alıp çok memnun olup, son çıkan LED - 4K ekran televizyonlarını almış kullanmış biri olarak tavsiye etmem.
Al tabi benim kardeşim yapıyor sonuçta.
Vestel in hiçbir ürünü alınmaz alıcısından satıcısına teknik servisine kadar herkes vestelden şikayetçi.
alınır,gayet de iyi..
bedava vermedikçe vestel markası benim evime giremez

tıpkı ; mado, pınar, istikbal ve ülker gibi.
123 ekran 5000 tl olmuş sam ve lg ye göre çok uygun fiyat .
dolar olmuş 1.7, televizyon alınmaz bu zamanda...
güncel Önemli Başlıklar