1. .
  biraz önce aklıma gelen * * aslında daha önce de aklıma gelmiş ama, çoktan çıkmış bir konudur. nedir peki? efenim şimdi herkes beğendiği beğenmediği beyanı oylamaktadır. bu raya * kadar normal. fekat burdan sonrası bana biraz değişmeli gibi geldi. nasıl mı olmalı oyların değeri oyu verilen kişiye göre değişmeli. bunun karşılığı= (alınmış olan iyi oylar- alınmış olan kötü oylar)+ sözlüğe başlanılan tarih+ girilen beyan olabilir. yani 5 beyanla yazarlık kapısından içeri girmiş kişi ile,zamanında 3 kişiyle, 5 kişiyle sözlük döndüren, yazıları beğeni toplayan emekçilerin verdikleri oyların değeri farklı olsun..
  kendi şahsi kanaatimdir. ha eski olmamın böyle düşünmeme yol açtığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. zira bunun yapılmışı var. götümüzden kampanya uydurmuyoruz...
  ... karga
 2. .
  neye göre;hadi onu bırakalım da,,neden bu kadar takıntı haline geldiğini çözemediğim durumdur.
  girilen entry sadece kişinin yorumu,en azından rahatlama biçimi olarak algılanabilir.savunma gücü olanların ise bilek bileğe ve hatta yürek yüreğe verip tartışabilecekleri bir platformda bu konu için oluşturabileceği gibi çıkan sonucun faaliyet gücü merak konusu olmaktan çıkıp bir giz halini alma durumundadır.
  1 ... fayaka