bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ağzının ortasına kürekle vurulasıdır.

  metallica, acdc gibi grupların bilimum şarkılarını dinleyerek hedefe ulaşırsınız. hedef, gayet sosyal bir ortamdır. kıramayacağınız bir kız arkadaş kulaklık ister, verirsiniz. saatler sonra iade alırsınız. evde takarsınız, ses gelmez tekinden. o an hayattan soğur, çocuğunuzu kesersiniz. iki kız kulaklığın ortasından kafayı geçirip müzik dinlemiş, bozunca iade etmiştir. ertesi gün bunların rüya olduğunu dileyip tekrar takarsınız ve kendinize yemin edersiniz: nah size kulaklık!
  7 -2 ... fesat adam
 2. 2.
  al kafasını vur duvara insanıdır. Kafayı duvara sürtüp kıvılcımlar çıkartmak kulaklık sahibini biraz rahatlatabilir.
  ... bi gun yine useniyorum
 3. 3.
  Hele hele kulaklığınız Sennheiser, sony beats audio, audio tech sınıfından üst klasmansa al bi tarafına sokta rahatla bile denebilir.O kadar para verirken acı çekersiniz sonra bir insan parçalar ya işte fena koyar.
  2 ... georgian
 4. 4.
  yeni kulaklık sahibi olmamızı sağlayacak olan şahıs. mutlaka yenisini alacaktır. çünkü başka çaresi yoktur.
  ... hocanizkimm
 5. 5.
  kulaklığımı başkasıyla paylaşmadığım için karşılaşmadığım, karşılaşmamaayı temenni ettiğim insandır. l tarafını sağa, r tarafını sola bile asla takmayacak kadar da takıntılıyım bu kulaklık mevzusunda.
  2 -1 ... planyokplanbu
 6. 6.
  Tam yerden bir sey alirken poposuna sert bir saplak atilip yere dusulesi ve sonra yuzune karsi buyuk bir kahkaha atilasi insan.
  ... grungeseven
 7. 7.
  O kulaklığı boynuna dolayıp boğmalık insandır.
  ... ccarpediem