1. 11.
    Verilen hayatı geri alamıyorsun, verilen kitabı alamamak çokta şey değil.
    8 -3 ... onickihavari
  2. 12.
    Baktıkça beni hatırlasınlar. Çok da mühim değil.
    3 -1 ... gladiolus
  3. 13.
    2 kez yaşadığım durumdur artık hiç kimseye kitap vermiyorum. Ödünç kitap isteyen kişiler genelde çok fazla okumayan sorumluluk konusunda sıkıntılı insanlardır. Kürk mantolu madonna kitabımı kaptırmıştım bak yine sinirim bozuldu.
    5 ... paralel evrenden dusen insan
  4. 14.
    verirken kitap koleksiyonu yaptığınızı söyleyin belli bir zaman geçincede bu sebeple rahatça geri isteyebilirsiniz.
    2 ... kotu insan
  5. 15.
    Sanırım bundan daha çok üzen bir durum yoktur. Zaten alan kişi kitap okumanın ne demek olduğunu bilmediği için bir kitaba sahip olmanın ve onu kaybetmenin ne demek olduğunu anlamayacaktır. Anlamadığı için geri vermeyecektir. Abi bunda ne var ya alt tarafı bir kitap diye düşünecektir.
    3 ... bensonubaslangicyaptim
  6. 16.
    Baştan verilmemesigerektiğini lise yıllarından beri anlamıştım.sorunsuz oluyor ,mis.
    1 ... delikanligolge
  7. 17.
    milenaya mektuplar ve yabancı kitabını kaptırdığım eski sevgilimden geri alamayacağım gerçeği. üzülüyorum sözlük
    2 ... sehven seraser
  8. 18.
    alınan kitabı geri getirmemek tam da şerefsiz hareketi, küfrettirmeyin kendinize.
    2 ... ultra minyon
  9. 19.
    bir de şey var verdiğin kitabı geri aldığında her yerinin aşınmış, katlanmış hatta üzerine bir şeyler dökülmüş olması...
    ... roxannee
  10. 20.
    Peki geri alınan kitabı vermemek nasıl olurdu?
    ... dostoyviski