1. 1.
    en ufak hatanızda veya dalgınlığınızda karşı karşıya kalabileceğiniz durum. insanların küçük dünyalarında benimsedikleri her şeyi doğru olduğuna ve en haklı benim, en doğru benim söylediğim psikolojisinden kaynaklanır. klavye başında anonim anonim yazarken çok da güvende hisseder böyle tipler, iğneleyerek ego tatmin eder ve kendi küçük dünyasında kendini kanıtlar. ancak farklı mekanlarda, farklı şekillerde çok daha değişik tepkilerle kendilerine dönülebileceğinin farkında olmayan kişilerdir.

edit: başlığı açarak aşırı gereksiz bir tepki verdim galiba.
    (bkz: kendini gömmek) (bkz: farkındalık)
    -1 ... notalivingsoul
  2. 2.
    Her fırsatta yazım, imla hatalarını insanın yüzüne vurmaktır mesela.
    Çok da ayrı yazılması gerekirdi ama ben gereksiz tepkiler veren biri olmamaya çalıştığımdan görmezden geliyorum.
    8 ... cherryladie
  3. 3.
    Günlerden bir gün sabaha kadar uyumamışım, dedem ameliyata girmiş akşama kadar da hastanede sürüm sürüm sürünmüşüm o kahve bitiyor bu kahve alınıyor falan.

Korkunç şekilde yorgunum geldim eve sıradan rutinlerimi gerçekleştirip uyudum. ( rutin derken temizlik, yemek falan)

Saat 20:00 gibi uyudum. Saat 00:00 civarları olduğuna inandığım saatlerde birinin beni izlediğini hissederek uyandım.(hissedilir)

Kafamı kaldırmamla çığlığı basmam bir oldu.

Meğer abimmiş. Yeni hırka almış da ben onu üzerinde hiç görmedim, E evde de kimse yoktu ben uyurken.

Ama çığlık dediğim de aaa değil avazım çıktığı kadar bağırıyorum, yırttım ortalığı.

Panda benim, senin Allah belanı vermesin geri zekalı insanın suratına bakarak çığlık atılır mı Dedi ve odanın kapısını kapatıp çıktı. O gün bugündür ben uyurken girmez odama.

Meğer beni korkutmaya gelmiş kendi korktu garibim.
    2 -1 ... hamile taklidi yapan panda