bugün

türkiyededir.

100 milyon tl vergi borcu silinmiştir.

spk yı ve hissedarlarını kandırmıştır.

manipülasyon iddiaları vardır.

stadını da toki yapmıştır.
kiracısı olduğu evin zam oranını hesaplayamayacak kadar ekonomi bilgisine sahip olmayan fbjk'li arkadaşların, spk'dan manipülasyondan, borsadan bahsetmelerine sebep olan kulüptür.
Adi galatasaraydır bu rezil takımın.
kendi öz kaynaklarıyla bir sik yiyemeyecek kulüptür. dünyanın en güzel stadlarından birinde haksız rekabetle beleşe top oynarlar. 100 milyon vergi borcu silinerek rakipleriyle amansız bir haksız rekabete girerler. gelir arttırımındaki daleveryle oyuncu alıp bununla övünürler. ha bir de bu kulüp çok seksidir.
sikilmedik göt bırakmamış kulüptür. yerli yabancı fark etmez..
şükrü saraçoğlunu şikebahçenin sanan. lobisi olmasa bank asyada oynaması gereken ve hala galatasaraya bok atan ezme sıçmığıdır. şikeyi serbest ettiler, puan farkını ikiye böldüler ona rağmen sahalarında kupayı bir taraflarına monte ettik nası monte ettiysek mayıs ayında döşedik şubatta hala bağırıyorlar.
avrupa fatihidir. uefa kupası vardır.

sonradan yıldıza kavuşmamıştır.

şikeci değildir.

not: cska moskovalıyım.
Gaysaraydır, kendini sexy kulüp olarak nitelendiren ve sexy fahişelere sahip olan mongol kulüptür
1-71 milyon ve 1 yıl önce yapılan 20 küsür milyon afla beraber 100 milyon tl ye varan vergi silinmesi olan kulüptür. yasalmış. peki hak mı? oldu amk fener de keşke 50-60 milyon fazla harcama yapsaydı nasılsa vergi muaf olacak.

2- bir iki hafta önce 700 bin tl bir ceza aldı gs. polat döneminden kalma bir usülsüzlüktü. ama son iddialar çok ciddi. ört bas edilir edilmez bilemiyorum.

3- rahmetli özhan canaydınlı nın stad yapılacak dediği doğrudur. ancak ne tesadüftür ki mehmet cansun da, faruk süren de hatta alp yalman da stad yapılacak demişti. hatta projeler filan çıkardı. hatta gs stad yapılacak diye 1 sene olimpiyatta oynadı. sonuçta ne oldu. bi çivi bile çakılmadı. diyorlarki mecidiyeköyü onalara verdik. ulan kimin malını kime veriyorsun. oradaki araziyi verdin 2 kat büyüklükte bir araziye kondun. hemde dünya normlarında bir stada 5 kuruş ödemeden kavuştun. hak mı?

yakın zamanda fener ile ilgili yaşananlar evet herkesin malumu. iddiası olan ya da olmayan her takımı sikerek yendiğimiz sezon da gs yi ts yi bjk yi evinde yendiğimiz sezon da iki üç maç için komik iddialar atıldı. bana şunu söyleyin. o sezon diğer sezonlardan daha kirli bir sezondu deyin. ben daha temiz olduğunu söylemiyorum ama siz de gönül rahatlığıyla deyinki daha kirliydi.

bırakın bu yarrak bulmuş gibi her konuyu buna bağlamayı. komik oluyor.
sike yi türkiye ye tanistiran takimdir ayrica atatürk tarafindan lanetlenmistir.
Utanmaz arsız yüzsüz şerefsiz şikecilerin, oturdukları yerde aniden aşağılık kompleksi nöbeti tutunca durduk yere aynı masalları ısıtıp ısıtıp ortaya sundukları kulüptür.

Başkanı taraftarı birbirine kırdırır, "hiç kıçınızı yırtmayın ben ne dersem o olur" der, sahada oyuncusu ırkçılık yapar, hakemin yüzüne tükürür, tüpçü federasyonu affeder, küme düşürülmez, namus davamız dedikleri davadan vazgeçerler....

Bunlar böyledir be hacım.. Dedim ya utanmazlar.