bugün

vergi veriyorum, sigorta yatırıyorum, su elektrik cabası ama yine de hayat güvencem yok. sadece veriyorum. sanki devlet benim için değil ben devlet içinmişim gibi.
sonuna kadar hak verdiğim entry. lakin çözümü nedir bilememekteyim.
sırf apoyu beslesem gam yemeyecem yanında meclisteki 550 boş beleşi besliyorum, ötesi var mı? ödenen her kuruş verginin devletin yaptığı harcamalara gitmesi durumudur aynı zamanda.

dibine not kodum: az yiyin lan ipneler az, iflahımızı siktiniz.

çözümü aslında basittir, apo denen it asılana kadar "sivil itiatsizlik".
Vergisini ödeyen Türk halkinin ( malum kesim vergi ödemediginden) zoruna giden besleme sekli. idam edilmesi icin ne beklenir anlamam. Zaten her sey cigrindan cikmis, bölünmeye yüz tutmusuz, amerika gözümüzün önünde saddam'i, bin ladin'i infaz etti (oysa saddam amerika halkina hic bir sikim yapmamisken) biz colugumuzu, cocugumuzu öldürmüs. aramiza nifak tohumlari ekmis, tohumu orospu olan bir cocugu infaz edemiyoruz. dolayisiyla;

Vergimi ödüyor, apoyu besliyorum. hem de ülkenin %70'inin hasret kaldigi ürünlerle. et,tavuk,balik vb. Buna ragmen hala bazi Hümanist adi altinda orospu cocuklugu yapanlar cikip yok "kogusu 1 m2 kücükmüs" yok efendim "nefes almak gücmüs" biz ona nefes aldirdigimiza sasiyorken, sen nasil sasmiyorsun.

Kendi basbakanini idam eden bu ülkenin, o pic'i hala yasatiyor olmasina sasirmiyorsunda kogusunun kücüklügüne mi sasiyorsun ?