1. 1.
  ankara için ; (bkz: şelaleler)
  1 ... djarumturk
 2. 2.
  başımızda bulunan yönetimlere özellikle son zamanlarda bizi yöneten yöneticilere sorulması uygun olandır.
  ... jaspe
 3. 3.
  gemicik oluyor tershanelerde,
  eğitim olarak dönüyor "bazı" kişilerin çocuklarına amerika'da,
  banknot olup yağıyor yandaşlarına...
  peşkeş çekiliyor yetmezmiş gibi karış karış vatan toprağı!

  yol? su? elektrik? okul? sağlık hizmeti? sosyal devlet?
  haha cicim!
  siz nerede yaşıyorsunuz azizim...
  burası türkiye!
  1 ... nobetciekipleramiri
 4. 4.
  (bkz: gençlik nereye gidiyor) *
  ... oropher
 5. 5.
  evet arkadaşlar öncelikle verdiği vergiyi sadece silahlı kuvvetlerin harcadığına zannedenlere sormak istiyorum; verdiğimiz vergiler nereye gidiyor?

  ben marketten aldığım sakızın vergisini öderken, ücretsiz görmem gereken eğitim için tonla para harcarken, aldığım benzine ödediğim ücretin yüzde yetmişbeşini vergi olarak verirken bu vergiler nereye gidiyor?

  şundan eminim ki tekrar bize dönmüyor ne yol ne su olarak hiçbir şekilde; şöyle ki ankara' ya giderken kullandığımız yol, ki ankaranın önemli yollarındandır, sekiz yıldır bitirilemedi daha doğrusu birisi tam bitireceği sıra kaçıyo diğeri gelip onun yaptığını baştan yapıyo, ben bugün hastaneye gittiğimde yeni sgk kanunu gereği muayene ücreti ödemem gerektiğini örendim üstelik sağlık güvencem olduğu halde. ve daha birçok konuda görülen haksızlıklar.

  anlaşılan o ki ödediğimiz vergiler tekrar halka dönmek yerine amerikada okuyan ablalarımıza gidiyor ya da lady(!)lerimizin botoks masraflarına.

  daha da kötüsü bizim ödediğimiz vergilerle kurulan kurumlar daha doğrusu dedelerimizin ödediği vergilerle akıttığı kanlarla kurulan kurumlar bugün vergi dahi ödemeyen yandaş iş adamlarına bir bir satılıyor. ha askeriyenin aldığı vergiler mi? onlarında tamamını ülke savunması için kullandıkları söylenemez ancak askeriye' ye bok atmak için ödeneklerini eleştirip devleti asıl soyanların yaptıklarını görmezden gelmek iste asıl hainlik bu.
  2 ... selim71
 6. 6.
  bilinmiyor...
  ... obeyazbulut
 7. 7.
  (bkz: akil adamların maaşı)
  ... kuyruk yagi
 8. 8.
  (bkz: güven meselesi)
  ... isot
 9. 9.
  okuduğun okulda sıçtıktan sonra elini yıkadığın sabuna gidiyor. he,hepimiz vergi rekortmeniyiz amnskym. üç kuruş dolaylı vergi veriyoruz onu da bi yere aktarmasınlar zaten götlerine soksunlar çok afedersin.
  ... daha once secilmemis yazr ismi
 10. 10.
  yolsuzluklardan ötürü oluşan bütçe açıklarına.
  ... ertan erdem