1. 1.
    Ekonomiden anlamayan cahil kitledir.

duble yollar, kopruler, metrolar nasil yapiliyor diye dusunmez, sadece aglayip, zirliyorlar.

sen vergi vereceksin ki ulke kalkinsin, gelissin cahil keko.
    5 -23 ... atechso
  2. 2.
    1.906 trilyon dolar sagp (nominal değil) gsyih olduğunu (ispanyadanda fazla) ama nedense gelişmediğimizi düşündüren yazı.
    7 ... australia
  3. 3.
    Bunlar anlamaz mihirim. Vergiyi kol gibi sokacaksın ki vatandaş köprü görsün.

Bakın isveçe, vergiler düşük, adamlar yürüyecek yol bulamıyor..
    12 ... montblanc
  4. 4.
    biraz ciddi ol salak herif, gerçekten çok komiksin. anasını zorla sikseler, anamı siken adama kuduran kardeşim diye başlık açacak.
    11 ... kavunvebira
  5. 5.
    cities skylinesta bende duble yol köprü yapıyorum hemde %12 vergi ile

yaaaaa...
    4 ... sananeomk
  6. 6.
    duble yolların, köprülerin, raylı sistemin kendisine döşendiğinin farkında olan ve rahatsız olan kitledir. bunun bir de aynı yolların döşenip farkında olmayanları var ki evlerden ırak. zevk mi alıyorlar nedir anlayamıyoruz artık. çocukları da işte dengesiz beslenmeden dolayı gelişemiyorlar ve abartılı vergileri iyi bir şey zannediyorlar sonra..
    17 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    bence çoh eyi çoh güzel. ben artık zevk almaya başladım.
    https://www.youtube.com/watch?v=s_5iSFOb6uU+
    3 ... hastavilla
  8. 8.
    mesela italya. adamlarda vergi oranı neredeyse %50, hem de nereye baksan yok romalılardan kalma eski püskü binalar sezar zamanından kalma yollar. türkiyeye bak her yer pırıl pırıl rezidans yepisyeni avm dolu. memleketinin kıymetini bil embesilspor.
    2 ... ibni maymun
  9. 9.
    --spoiler--
    duble yollar, kopruler, metrolar nasil yapiliyor diye dusunmez, sadece aglayip, zirliyorlar.
    --spoiler--
    Bunların ağzından da şu laf düşmüyor ya uyuz oluyorum. Amk milletin parasından köprü yapılıyor millet geçiyor ama yine para ödüyor. Bu nasıl bir mantıktır? 8jkliler gibi akpliler de tiner çekiyor galiba.
    6 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
  10. 10.
    Ah ekonomi cahili seni. Ben vergi vercem ülke kalkıncak ha ? Ben hakedilenin altında maaş alıcam ama en yuksek vergileri ödeyecegim ah ampulüm.
    5 ... nargile bey