1. 1.
    6 ay içerisinde artarken hevesin geçmesiyle 6 ay sonra değeri giderek azalır.
    1 -9 ... rosadolujoee
  2. 2.
    Değeri ne artar ne de azalır. Fakat kendi adıma, genelleme yapmadan söylüyorum aradaki bağı kuvvetlendiriyor. Olmayınca o ilişkide bir şeyler, eksik kopuk gibi oluyor.
    2 -3 ... bratva
  3. 3.
    Cevabı ''artar'' olan sorudur.

Hisleri kuvvetlendiriyor, farklı bir bağ katıyor.
    -3 ... hzpikachu
  4. 4.
    Kız her gün bir başkasına veriyorsa erkeklerin nazarında beş para etmez. bütün verdikleri boynuzlanDım zehabına kapılıp boynuz iade etme telaşına düşerler. sanki kızın çok umurundayMış gibi. ha erkek gavat ruhluysa böyle kızların çekimine kapılır o ayrı.

Bunun dışında sayın kızlar, anne sözü dinleyin. sakın ola evlenmeden elini dahi sürdürtmeyin. Kedilere bakın, kendinden en çok etkileneni tespit etmeden asla vermezler. Hatta tespit ettikten sonra diğer kediler gider. Kalanı epey bir koştururlar. Bir kedi kadar olamayacaksanız bilmem.

Vallahi de billahi de evlenmeden peşin peşin verirseniz değeriniz kalmaz. Bunlar üstünüzdeyken sizin için öldüklerini sandırırlar. indiler mi sürtük kim bilir kimlere verdi olursunuz. Vermeyenini aramaya başlarlar. Filozof olsanız engelleyemezsiniz.

kuralınız şu olsun:
    Göster ama verme.

Sizinle bir ömür yaşamak isteyen koşa koşa gelir evlenir. Diğerleri ise sizinle sadece eğlenir.

Bir de şunu vurgulamak gerekir ki bu et piyasasında erkeklerin de kafası karışıyor.

Kafasının karışıklığını konuşarak gidermeye çalışın. Emin olun konuşarak gideremediğiniz adamdan hayır gelmez.
    4 -3 ... ne olursun guzelim sevsem seni
  5. 5.
    ben siktiysem artar.
    -2 ... ssoren
  6. 6.
    nerede ne zaman ve nasıl olduğuna bağlıdır.
    ... nostaljikseyler