bugün

en fazla verdiği kadar suçlu kızdır bunun ne ateistlikle ne başka bir inanç veya inançsızlıkla alakası vardır.
evlendikten sonra yolda karşılaşınca başka yere bakarlar...
votkasını alıp da gelen kızdır. ateizmin doruklarına ve orgazmın doruklarına aynı anda ulasır. 'ama syme yukarıda biri bizi gozetlerken ben ben ben domalamam' diyen kızlardan biri degildir.
alan müslüman adam gibidir.
sevişip sevişmemesi, dinine bağlı biri kadar dikkat çekmesi saçma olan kızdır. çünkü biriyle sevişmesine engel olan dinsel kalıpları yoktur. o halde sevişmesi, onu kaka biri yapmaz.

insanları kaka yapan şey aslen, kişinin bağlı olduğu değer yargılarına göre uygunsuzluğudur.

nasıl ki bir müslümanın sevişmesi zinaya giriyorsa ve bu onu kaka yapıyorsa, ateist biri için sevişmek; dini açıdan bakılması saçma bir eylem olarak algılanmalıdır.
özgürdür. veren türbanlı kız kadar, şekilci yavşaklar kadar, boktan kategoriler kadar.
bastırılmış duyguların sözlüğe yansıyış hali.
(bkz: yazarların milletin vajinasının derdine düşmesi)
(bkz: sazan yapayım derken sazanın kulağına su kaçırmak)
en azından kaliteli erkeklere verirler. at gözlüğü bağlamış yaratıklara, babaları kakalamaz.
"seni böyle yaratmış tanrıya sen hala tapıyorsun" diye düşündürüp, üzebilen kelimecikler.*
"dalgasına takılmak" , "bir gecelik canım" gibi birtakım sığ düşünce sahibi eblehlere memesinin ucunu göstermeyecek bilinçte kız tipi.
arkadaş iyi sakso çekip anal sevsinde isterse krem peynire tapsın. senin dinsizliğin sana benim dinsizliğim bana. herkesin dini kendine ben sikişime bakarım. * kızıda inançlarıyla değil yataktaki performansına göre değerlendirim.

(bkz: inanç özgürlüğü)
ateist olduğu için, kolay vericeği düşünülen kızdır.
bu cümleleri kurmak bile fazla kompleks sizin için sayın başlık sahibi. * *
Her erkeğin hayali olan kızdır. Bulan bırakmasın.
güzelse inancı hiç problem değil. beni içine alsın yeter, sıcacık sıcacık.
güncel Önemli Başlıklar