1. 1.
  kendini suçlama.. Sen, benimseyip sahiplenen herkesin yaptığı gibi doğru olanı yaptın.. O’na değerli olduğunu hatırlattın.. Yarın olsa, emin ol yine aynı şeyi yaparsın..

  Zaten yapmalısın.. Yoksa O’nun tüm dünyada ki yedi milyar insandan, senin için farklı olduğunu O’na nasıl anlatacaktın?.. Bu yanlış bir şey olmadığı gibi, bunu anlayamamak ve senin verdiğin değeri eline yüzüne bulaştırmak O’nun problemi.. Verilen değeri “ele yüze bulaştırmaksa” "onlar” adına üzgünüm.. Ama maalesef bu, oturmamış kişilik meselesi(!)

  Çünkü verilen değer sonrası aynı kalmak, o değerin aslında O’nunla değil de, senin “hislerinin güzelliğiyle” alakalı olduğunu anlayabilecek beyne sahip olmak maalesef herkese nasip olmuyor..

  Kendini üzme..
  4 ... hasmet ibriktaroglu
 2. 2.
  bir insana değer verdiğimizde aslında değişen biz oluyoruz. o kişiye bakışımız ölçüsüzce olağanlıktan sapıyor ve zamanla aklımızdaki veya gönlümüzdeki kişiyle değer verdiğimiz kişinin hiç alakası kalmıyor. farklı birisini oluşturuyoruz kendimizce. yani çoğu zaman değer verilen değil de değer veren değişiyor.
  1 -1 ... mr why
 3. 3.
  Değer verince değişiyorsa karaktersizdir vakit kaybetmeyin.
  2 ... asikadin
 4. 4.
  Bir realitedir. ilişkilerin bitmesindeki temel sorunlardan biridir ayrıca.
  2 ... noblewise