1. 1.
  verdiği oyun anlamsızlığn yeni farkeden seçmendir. belki oy verirken kafası güzeldir nihayetinde içki kontrolü yapılmıyor ya sandık başında ya da son anda karar vermiştir. aman deyip kalle kuyusuna getirmiştir. nihayetinde oyunu heba etmiştir jetonu yeni düşüyordur. yapacağı ise bir şey yoktur...
  1 ... invincible
 2. 2.
  akpye verecek olanlar için 1 yıl sonra başlayacağını düşündüğüm durum psikolojisi
  2 -2 ... saparmuradniyazov
 3. 3.
  bir şekilde giren sıcak paranın çıkması ve söylenenden fazla oluşmuş olan dış ticaret açığı üstüne, en yüksek reel faizlerin etkisini hissettiğinde geç kalmış olduğunu anlayacak seçmendir. dua edelim de, paralar çıkmasın. dua edelm de, yabancı sermaye borsaya, arsa alımına değil, yatırıma gelsin. dua edelim...
  4 ... karga
 4. 4.
  Bugün şu ülkede pişman olmayan varsa vicdanını sikeyim.

  Sen mhpli milliyetçilik ayağına mhpye oy verdin. Ancak partinin bir iyilikte dahi adı geçmiyor. Üstelik Türkiye tarihinin en anti demokratik tavrı içinde. Akp stepneliği yapmaktan başka ne işe yaramış? Sen bu halde verdiğin oydan pişman değilsen malsın.

  Sen chpli. Yüzyılın en kötü muhalefeti olan chp sayesinde akp gün be gün yükseliyor. Hem de düzgün işleri olmadığı halde. Ne türkçü tavrı ne ulusalcı tavrı kaldı bildiğin kürtçü aciz rezil bir parti oldu. 14 yıldır iktidarla alakanız yok ama sorumlu tutulacak kadar vasıfsız durumdasınız. Sen pişmanlık duymuyorsan. Sen de malsın.

  Eyy akpli bugün ülke sizin sayenizde tarihinin en sıkıntılı günlerini yaşıyor. Ulan amk ankara 1915'te dünya savaşı sırasında bile daha güvenli idi, köprü kapatılıyor yayın yasakları geliyor, çözüm süreci diye ülke doğusu pkkya bırakıldı. Ankara göbeğinde bombalar patlıyor. Ülkede milyonlarca Suriyeli var. Bugün ülkenden olsan sana sınır açacak bir tane komşun yok. Sen verdiğin oydan pişmanlık duymuyorsan sen de malsın.

  Ey hdpli. sen zaten malsın lütfen en yakın çıkıştan siktir git.
  1 -1 ... nakkas i imge