1. 1.
  bir türlü anlayamadıgım durumdur..

  biz bu adamı denize döktük, insan içine çıkılmayacak hale getirdik, bakın atalarını da degil direkt kendisini, hem de çanakkalede, biz denize dökünce yunanistan kralı da bunu " bi boka yaramıyor sürekli savaş kaybettiyor yüce isanın loserı " diyerekten köşeye atıyor..

  fakat ne hikmetse aynı adam kendisini denize döken, yerin dibine sokan, yunanistan kralı tarafından görevinden ettirilmesine neden olan birine öyle övgüler düzüyor ki inanılacak gibi degil..

  atatürke devrimci diyor, padişahlara ayarın kralını verdi diyor, üstüne nobeli atatürke verin diyor..

  o arada biz çıldırıyoruz ama anlam veremiyoruz..

  denize döktük demediniz mi oglum ?

  yüzsünler diye mi döktük nedir bu o layın aslı..
  4 -8 ... zargna
 2. 2.
  sucukçu muhasebecisi'ne çifte yahudi nişanı verilmesi, time'a kapak yapılması, zamanında ordumuzu hacamat ederken avrupa'nın alkışlaması, ikide bir rockefeller'ler tarafından ağırlanması gibi olayları dert etmeyen sidikli yobazlara dert olmuştur.

  sizi gidi cahil sürüngenler sizi...
  11 -6 ... rumeli71
 3. 3.
  bir takım lagım farelerinin yine secaat arz ederken sirkatini söylemelerine neden olmuş durumdur..

  lagım faresi rte time kapak oldu, atatürk olmadı mı ? ahahahahah

  lagım faresi yav, tamam hata yapmış olabilri ama sizinkilerin de hatası var, bu varsayımla sen tuttugun kişinin hatasını kabul ediyrosjn..

  öyle mi? anlayamadım..

  he lagım faresi..
  2 -7 ... zargna
 4. 4.
  lafı neye getirmeye çalışıyorsunuz.

  aynen atatürk yunan ajanıydı. o yüzden ülkeyi kurtardı.

  hadi şimdi siktir git.
  4 -4 ... being a dwarf
 5. 5.
  ülke kurtarması fantazisinden çıkamayn tiplerin anlamadıgı şey şu, bakın venezilos bile hakkını veriyor ülke kurtarabilmek için ülkenin var olan sınırlarını en azından ufak sayılabilecek bir dönemde bi 20 yıl olabilir bu küçültmemek korumak gerekir..

  yani biz şu an yaşadıgımız sınırlarda yaşıyordukda buralar işgal edildikten sonra kurtarıp sahip olmadık, zaten bizim ülke topraklarımız küçültüldü, kaybettik anlamıyor musun idoit..
  2 -7 ... zargna
 6. 6.
  (bkz: misak ı milli den verilen tavizler)
  1 -4 ... kazangap
 7. 7.
  kini dini olmuş sidikli yobazın anlayamayacağı bir inceliktir.

  büyük devlet adamları, büyük insanlar düşmanlarını da takdir etmeyi bilirler. ancak sidikli ortadoğu yobazları kör kinleriyle (bkz: şark kini kanserlerin en habis soyudur) düşünür, böyle incelikleri anlayamazlar.

  evet, venizelos düşmanımızdı ama aynı zamanda halkı için büyük bir devlet adamıydı. eğer kralcılar kendisini devirmeseydi yunanın bin yıllık rüyalarını gerçekleştirme şansı bile vardı. çok yaklaştı...

  böyle büyük adamların, düşmanları bile olsa diğer büyük adamları takdir etmesini sidikli kinci yobazların anlamasını elbette bekleyemeyiz. savaş bitmiş barış yapılmış, görülecek dava kalmamış, ilişkiler iyi, o saatten sonra devlet adamı niteliği taşıyan kim diğer bir ülkenin devlet adamıyla sırf geçmiş olayların kini yüzünden düşman olmaya devam eder ki?

  şu cahil köpeklerin laflarına bir bakın! yok imparatorluk şu kadar kilometre kare imiş de yok şu kadarını kaybetmişiz de... hayır, öyle bir anlatıyorlar ki sanki kaybedileni kaybeden atamızdı ve geri alma imkanı olduğu halde almadı! memleketi sevr sınırlarından şimdiki sınırlarımıza getirmek de çok basit bir işti!..

  bu hıyarlar seyrettikleri diriliş ertuğrul dizileriyle filan kafayı hepten yemişler. sanıyorlar ki hayat oradaki gibidir, iki kılıç sallayınca 50 tane küffarı anında biçersin, onların da eli armut toplar!

  ne ki olmayan orduya, silaha, teçhizata ve de senin gibilerin atalarının çıkardığı 28 büyük isyana, kıyamet kadar asker kaçağına rağmen yunanı yenmek çok basit iştir! sakarya'dan büyük taarruza kadar neden bir yıl beklendi? o bir yıl boyunca neden tekalif-i milliye kapsamında milletin çorabına kadar her şeyi elinden alındı? o bir yıl boyunca sovyet rusya'dan ne kadar yardım geldi? tüm bunlar yapılmasaydı büyük taarruz başarılı olabilir miydi? ha tabi bu arada sovyet rusya'nın yöneticileri de eblehti, devrimden sonra ülkelerinin anasını ağlatan iç savaşların kışkırtıcısı, destekleyicisi emperyalistlerin "kuklası"(!) atamıza yardım ettiler!

  bu sidikli cahiller hiçbirini bilmez ama konuşur dururlar işte. akıllarınca tarihi tepetaklak edecekler, kahramanları hain, hainleri kahraman yapacaklar!

  lan siktirin gidin, adamın asabını bozmayın!
  11 -4 ... rumeli71
 8. 8.
  okuma yazmayı yeni yeni çözmeye başlayan, anlama yetisi henüz tam gelişmemiş çomarın aklının ermeyeceği iştir.

  sen git dizi izle amınferyadı.
  4 -3 ... ortambozan
 9. 9.
  sadece o mu? Ama evet adamın savaş meydanındaki düşmanı bile kendisine saygı gösterdi. Gerçek zafer budur.

  Yobazcıklarda o batı nın şovalye ruhu dediği ya da kültürümüzde var olan ata sporlarındaki cirit de düşene vurulmaması gibi asil haraketlerden eser olmadığı için bin kere geberip bin kere doğsalar da anlayamazlar.

  asalet ayrı bir şey.
  3 -1 ... scorpioraptor
 10. 10.
  (bkz: rumeli71_zargnayı_sikiyor avi)
  3 -1 ... kudurun