1. 1.
  veli toplantılarının camide yapılması durumudur.
  din ve devlet işleri ayrımını doğru düzgün yapamayan bir üllkeyken eğitimi de içine kattık.
  uygulamaya geçilmesi zor diye düşünürken zaten niğdede uygulanıyor oluşunu görmemle şu hayattaki bütün imkansızlıkları geride bıraktım.*
  http://kpssrehber.com/gun...tik-camide-yapilacak.html
  -1 ... gecmisolandun
 2. 2.
  veli toplantılarında velilerin okula gelmeye tenezzül etmemesi nedeniyle bir nevi tam katılım sağlama amaçlı olası uygulama. veliler hem cuma namazını hemde veli toplantısını aradan çıkarırlar. yurtdışında benzer örnekleri çoktur. yani kilise bazında.
  2 -1 ... bozok baykusu
 3. 3.
  bence mantıklıdır. bu ülkenin insanlarına din ile her şeyi yaptırabilir misin yaptıramaz mısın? yaptırırsın. peki okulda veli toplantısı yaptığında kaç kişi umursayıp gelir? az kişi hatta hiç kişi. ee o zaman camide yap bak nasıl geliyorlar, kimi zaten cumaya gidiyordur, kimi dinsiz derler diye gelir, kimi nedenini bilmese de gelir. gelir yani.
  1 -1 ... jonathan hemlock
 4. 4.
  türkiye'de yapılan hiç bir şeye şaşırılmaması gerektiğinin kanıtıdır. bu duruma neden olan insanlar gayet memnunlar yapılanlardan ve nedense bunun önüne geçebilmek adına hiç bir şey yapılmamakta.
  1 ... kuyara
 5. 5.
  okulun müsait olmayıp caminin daha modern bir toplantı salonuna sahip olması halinde niçin olmasın diye düşündüğümdür.
  1 ... kartalbey
 6. 6.
  Mantıklı olandır. Camiler müslümanların da ateistlerin de diğer dinlere mensup olan insanların da vergileriyle yapılıp yürütülüyor. Bu uygulama sayesinde en azından bir işe yaramış olurLar.
  1 ... fistingci sahap