1. 1.
  17 agustos 1999 depreminde yikanmamis deniz kumu kullanarak insa ettigi evlerin yuzlerce masum insana mezar olmasina sebep olmus vicdansiz muteahhit. yalniz beni rahatsiz eden bu adamin gunah kecisi olmasi, denetleyici kurumlarin bu adamin yol almasinda gosterdikleri ustun basari ve rusvet alma performanslarinin cezasi kalmasi, vurun abaliya misali, sadece bu vicdansiz namussuz adamin linc edilmesi. bu serefszi sayesinde bir cok buyuk pacayi kurtarmistir, yine devletimiz sagolmustur, yeyin agalar, icin milletin kanini.
  6 ... laz pacino
 2. 2.
  veli' nin yaptığı bina işte böyle göçer dedirten mütahhit!
  ... celibon
 3. 3.
  göçesice...uLan bu herif yattığı yerde nasıL rahat uyuyor ya...öLdüğü zaman mezarında ona parandeLer attıracak zebaniLer var...bunu düşünerek rahatLıyorum...ama yine onu dövmek istiyorum...
  ... tucimania
 4. 4.
  ismiyle müsemma insan. çok başarılı iş adamı yakalandığında ben ne bileyim mühendisler koymuştur filan gibi veciz sözleri olmuştur.peki harbiden o tprakları şunu bunu harcın içine katan kişiler suçlu değil midir?onlar ne yapmaktadır.bize emir verdiler onu yaptık mıdır savunmaları???
  ... karga
 5. 5.
  deniz kumundan binalar yaparak depremde kraker gibi yıkılması ardından hapse atılmış,cehenneme gidenlerimizin orda yakından tanıma fıırsatı bulabileceği bir mütehait.
  ... karpuzkabugu
 6. 6.
  mühendislik fakültesine gelip inşaat okuyan 1. sınıftaki çocuklara "veli göçer de buradan mezun olduğu için kimse iş vermiyormuş bizim okulun inşaat mezunlarına" diyerek korkutabilmem için bana malzeme vermiş kişi. keşke o böyle yapmasaydı da bizde şöyle şakalar yapmasaydık.
  ... roy mustang
 7. 7.
  YAPTIGI EVLERIN DEPREMDE YIKILMASI ILE GUNDEME GELEN INSAN
  ... no promise
 8. 6.
  deprem öncesi gazetelerde ilanları sıkça gözüken kişiliktir.kendisi kadar bu yapılara onay veren ve onları denetlemeyenler de suçludur.
  ... disco inferno
 9. 7.
  öldüğü zaman hellscream de cıglıklarını bol bol duyacagımız şahsiyet.
  1 ... blacksoul
 10. 8.
  biladerimin yan binasını yapıp kaçan sonra devletimin kendi verdiği inşaat ruhsatına rağmen tekrar aradığı bulduğu, bıraktığı, sonra tekrar aradığı, bulduğu ama bırakmadığı milletin ocağına incir ağacı diken insansı görünümlü yılan.
  ... kahroldüşmanalsanabomba