1. 1.
    chp’li bir vekildir şaşırtmamıştır efendim.
    chp izmir milletvekili ali yiğit, avrupa birliği'ne ilişkin cumhurbaşkanı erdoğan ve başbakan yıldırım'ın yaptığı eleştirilere tepki göstererek, biz avrupalı olmaya hazırız. hele izmirliler bu işe çok hazırlar. orası demokrasiye açılan, avrupa’ya açılan bir kapı gibidir. biz bazen diyoruz ki 'gerekirse de izmir ayrılsın' yani biz istemeyiz, bu şartlarda bunlarla yaşamayı dedi.

kaynak: https://www.google.com.tr...mir_ayrilsin__cikisi.html
    3 -2 ... ehli sunnet
  2. 2.
    Haklı buldum içimizdeki çomarlarıda temizleriz. Çok iyi olur.
    4 -2 ... reading
  3. 3.
    Ulan yuh be. Birde vatanseverim diye gezersin ortalıkta. Bir kerede doğru dememiş diyebilmeyi öğrenin.
    3 -3 ... ehli sunnet
  4. 4.
    Desteklenmesi gerekilen bir çıkıştır.

Vay be ilk defa cehape milletvekili ile aynı fikirde olacağım aklıma gelmemişti.

Batının ahlaksızlığını en azından içlerinde yaşayacaklar,anadolu'ya yaymaya çalışmayacaklar.Gitsinler kendi ülkelerini kurup Avrupa'yı yalamaya devam etsinler.gram üzülürsem nağmerdim.
    1 -2 ... 73696b696369
  5. 5.
    izmir'e 'gavur izmir' diye isim takıp her fırsatta demediğini bırakmayan malum kitlenin 'vatanseverlik' duygularına dokunmuş sözdür. Ne izmir ne de başka bir yer, vatanım bütünlüğü bozulamaz ama bunu savunmak sizin gibi çomarlara mı kaldı! Süleyman şah'taki toprak kaybına sesi çıkmayanların şimdi hassaslaşacağı tutmuş. Orda konuşmayanların bir daha en ufak bir laf etmeye hakları yoktur. Tepki gösterilecekse biz türkler gösteririz.
    3 -1 ... kardabi
  6. 6.
    Mağaradan yeni çıktım çıkışı yaPanlar tarafından dikkat çeken söz.
    Adam bunu söyleyeli 5 yıl oldu halbuki.
    6 -1 ... alkolik oldum