1. .
  bilimum canlı etten hoşlanan, etlerin cansızlaştırılmasına ve cansız durmasına karşı olan, eti elde etmek için otla beslenen, ne istediğini bilen ''canlı et hastası kadın''dır.

  bu kadın cansız et yiyemez. kanlı canlı eti yemekten büyük bir haz ve zevk duyar. canlı eti elde edebilmek için, canlı etten mahrum kalmamak için otla beslenir. aslında bir anlamda zeki kadındır, işini bilir. bilindiği üzre, cansız etin tek bir giriş noktası vardır. mükemmeliyetçi kadınımız, ''üç girişten girebilecek et dururken ne işim var benim tek girişli eti yiyeyim'' düşüncesini her daim zihninde barındırır.

  +ladyefendi, neden vejeteryansınız?
  -nerden başlayacağımı bilemiyorum.
  +baştan başlasan daha iyi olur.
  -kocam bir gün iş çıkışı eve geldi. izdivaç programının verdiği afrodizyaktan kaynaklı bir seks isteği vardı bende. kocamı hemen yatak odasına soktum. pantolonu indirdim, malafatı elime aldım başladım oynamaya. ama bizimkininki uyanmadı, tam 5 saat uğraştık uyanmadı. o günden sonra bir travma oluştu ve gördüğüm her cansız et bana o günü hatırlatıyordu. bu sebepten ötürü bir daha cansız etlerle aynı ortamda bulunmadım.
  +gayet açık bir şekilde dile getirdiniz. allah belanızı versin!
  3 ... yerli anestezist pisikopat
 2. .
  çelişkiler yumağıdır kendisi.
  kimbilir belki aynı zamanda hem galatasaray hem de fenerbahçelidir.
  ayrıca hem sosyalist hem de faşist olması da beklenebilir.
  1 ... cedric8
 3. .
  sofrada et yemeği yemeyip yatakta sevgilisine oral yapan kadındır.
  1 -1 ... thelma