bugün

Gerçekleşmiş transferdir. 18 milyon Euro artı 2 milyon bonus ile gitmiştir. Evet.
çok erken gitti çok keşke daha çok kalsaydı.
Vedat’in, Lazio gibi kulube, bu paraya satilmasina acayip sasirdim, helal valla.

Adamlar son senelerde cok satmislar ama bonservis odememisler, bu sene cosacaklar belli...
Lazio 18 veriyorsa 40’a satabileceğini düşünerek verir.

Sonraki satıştan yüzde koymuşsa Fenerbahçe akıllılık eder.
18 milyon euro artı bir miktar şike karşılığında gerçekleşecek transferdir.
Burnuma yine pis kokular geliyor.
Geçen sene eljif elmas bu sene muriq.

Ağa ben şunu anlamıyorum
Tamam ligin ilk yarısında üç beş maç iyi oynadı goller attı Vedat ok

Ama ikinci yarı (hele pandemi sonrası) neredeyse Vedat muriq diye biri yok

Ee bu Lazio salak mı amk neredeyse ölü yatırım yapıyor
Ki pandemi zamanında tüm Avrupa takımlari deyim yerindeyse "it kırkıyor" parasızlıktan
Birde Lazio bakın toplasan 38 maçta götunu yirtsa 8/9 gol 5/6 asist yapacak birine 15 milyon Euro vermek delice...
lazio nun kafasını skeyim ben o zaman. tamam vedat muriqi al almasına a o kadar para da erme yani...neticede adamı aldığın takım bir 3. dünya ülkesinin sıradan bir takımı...
Yine en çok fetöcü orospu çocukları konuşuyor ahaha.

3. Dünya ülkesinin sıradan takımı almak istedi kendisini ama 3.5 milyona fenerbahçemiz aldı o sıradan takımın elinden. Şimdi 18 milyona gidiyor 1 yılda. işte transfer başarısı. Siz falzao'ya 8 milyon vermeye devam edin yıllık.*
Bonservis: 18+1+1 (20 Milyon Euro)
Sözleşme: 5 yıl
vedatı muriqi lazio'dan 2.2 milyon Euro kazanacak.

kaynak : di marzio
https://twitter.com/DiMar...tatus/1302334239048904705
20 milyon euro edeceğini sanmıyorum iyi paraya satılmış.

(bkz: keriz parası)
görsel
Muhtemelen çöp bir yıl geçirerek tekrar ya fenere gelir ya da başka bir anadolu klubune.
Forveti ciro immobile olan takım bu adama 20 m euro vermez veriyorsa Lazio’nun zamanında şikeden hapis yatmış başkanının bu olayda bir başka olayı vardır. Güldürmeyin adamı.
Pandemi döneminde en çok zarar gören sektörlerden biri futbol oldu
italyan ligide en çok etkilenen majör lig oldu

immobile gibi forveti olan takım dandik sikimsonik bir forvete 18 milyon Euro veriyor.

Olay çok basit
Lazioyla 10 milyona anlaşıyorlar kalan tutarı Ali koç veriyor
Sonrada kapa 18 milyona sattık diye veri giriyorlar

Yani kaz gelecek yerden tavuk esirgenmiyor..
çok genç gitti fenerbahçe spor kulübüne daha çok fayda sağlayabilir herkes için hayırlısı ne ise o olsun.
görsel
görsel
görsel
görsel

https://twitter.com/Offic...tatus/1305119252635160576
görsel
güncel Önemli Başlıklar