1. 1.
  2018-2019 sezonu sonunda gerçekleşecek olan transferdir.

  Bu arada hhhaaaahhahahaaahhahhahaah.
  -2 ... bir idealistin ta kendisi
 2. 2.
  Fenerbahçe rize ile anlaşmış lakin oyuncunun ısrarla galatasaray da oynamak istediğini belirtmesi ve fenerbahçe nin teklifini değerlendirmemesi nedeni ile bir türlü gerçekleşemiyormuş ve fenerbahçe yönetimi bu nedenle vazgeçme aşamasına gelmiş.

  Vay arkadaş. Van persie yi getiren aziz yıldırım dan kıçıkırık vedat muriqi yi getiremeyen ali koç yönetimine.
  3 -2 ... flat head
 3. 3.
  en başından tahmin etmiştim mk. bu rize zaten fener domal dese yüzükoyun uzanır takım halinde. ne yapıp edip fenere satacağı belliydi zaten.
  2 -2 ... masklavi
 4. 4.
  bu saatten sonra bu adam galatasaraya da gitse fenerbahçeye de gelse mundar olur. zaten bu iki takımın da ilk 11 inde banko oynayabilecek birisi değil. rizede oynar antalyada oynar konyada oynar başakşehirde oynar. bu takımlarda rakipleri 8-9 kişi kapanıp ceza sahasının yayına kadar getirtmemezlik yapmaz.

  fenerbahçenin son sezonu hariç galatasaray ve beşiktaş ile beraber yani bu 3 büyük takımın rakipleri muriç gibi adamların yıldız olabileceği ortamı vermezler. galatasarayın kadrosu zaten iyi. fenerbahçe kruse gibi şahane bir forvet aldı üstüne bayağı yetenekli görünen iranlı çocuğu aldı. elde de takım iyi motive olmuşsa bayağı faydalı olacak bir çok adam var. muriç gibi 1 sene sonra silinip gidecek adama 10 milyon veya üzeri bir para vermek çok ama çok saçma.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  hani böyle menejerlik oyunlarında yılan kırkarcasına bi ekonomik politika izlersin ya ilk sezon. Hani olabilecek en az parayı verirsin oyuncu filan almazsın. ikinci sezon yaşlılar emekli olur parayı beğenmeyen yıldız oyuncular siktir olur gider. işler umduğun gibi gitmez sen de mecbur eldeki üç kuruş parayla sırf kadroyu doldurmak için oyuncu alırsın ya, ahan da bu transfer aşağı yukarı o ayarda bi transfer. Yalnız üç kuruş parayla alınmıyor sağlam köstürüyorlar. Ali Koç başkan basın danışmanın felan varsa ki vardır o toplanan paralarda sabi sibyanın hakkı var, ortalığa saçıp savurmanın alemi yok. Bu adam yerine bana az buçuk kondisyon idmanı, düz koşu felan yaptırsalar vallaha daha iyi oynarım yemin olsun üstüne para da almam amk!
  2 -1 ... centurion
 6. 6.
  bir fenerbahçeli olarak istemediğim transferdir.

  şu avrupanın köylüsünde bile bir havalar bir havalar, hayırdır ne yaptı da böyle götü kalktı ki bunun?

  hayır senin önünde örnek olarak bir başka avrupa köylüsü visca var, adam 8 senedir kendisini her sene kanıtlamalara doyamadı ama zerre şımarmadı, şu uzun eşşek bir sezon 3-5 gol attı diye kendisini ne zannetmeye başladı ki?

  ikinci bir frey olur.
  2 ... confi
 7. 7.
  Gönlü yoksa bize gelmekte bırakın gelmesin fazla israrda iyi degol. Gönülsüz olan işten hayır gelmez boşa transfer yaparız.
  3 ... duygusuz adam 3
 8. 8.
  Pek içime sinmese de (çok laçkalaçtı süreç) Surilere kapak yapmak güzel oldu. Şunu herkes bir kez daha anladı ki, Fenerbahçe'nin de istediği bi futbolcuyu Suriyespor alamaz. Düne kadar övüp övüp bitiremedikleri "rize'deki aslan", şimdi bize gelince her ne hikmetse çöp, balon, vasat oldu. Hahahasiktirin Suriler. Vedat henüz 25 yaşında ve 17 gol 8 asistle ligi bitirdi. Fizikli, kuvvetli, pres yapan, kafa vuran, sol ayağı çok iyi olan ve ortalama 20 gol atmış adam, her türlü iş yapacaktır ligimizde. Hayırlı olsun Fenerbahçemize.
  4 -4 ... aslolan fenerbahce dir
 9. 9.
  camiaya hayırlı olsun.

  "rize de bir aslan var len amq".
  3 -3 ... uzakyolun yolcusu
 10. 10.
  Bu tür transferler büyük takımlara fayda sağlamaz. Örneğini biz diagnede gördük. Bunlar anadolu takımlarında iş yapar. Tabi erken konuşmak doğru değil ama fenerin bu oyuncudan fayda göreceği hususunda şüphelerim var. Genede ezeli rakibimize hayırlı olsun diyorum.
  -1 ... autocadd0584