bugün

bu aralar sıkılmaya başladığımız başlıklardır . gidiyorsan cehennemin dibine gittir .
merhaba ve güle güle arkadaşlar. üyeliğimin aktif kullanımına veda edip uludağsözlüğü kesin olarak geçmişine gömmeden önce duygu ve düşüncelerimi belirteyim.(s.g. diyenleri duyuyorum alıştım)

Öncelikle sözlükle ilişkim tam bir yıl kesik kesik zaman aralıklarıyla sürdü. önce ,cumsav, sonra hatırlayamadığım bir nick sonra pempanterinavukatı, ve en son olarak lean nickiyle açtığım 4. sözlük hesabımı da kullanımdan kaldırıyorum.

Burasının en büyük katkısı zaman öldürmekti. bu alanda tam bir katil kesildim. bir de insanlarla küfüre varan tartışmalar sağladı bana. ama güzel şeyler de oldu.Buradan bir kız düşürdüm arkadaşlar. kesin bilgi. umudunuzu kaybetmeyin diye yazıyorum yanlış anlamayın. canlıydı kanlıydı ciddiyim. fakat düşürdüğüm dediğim yalnızca buluşup seviyeli yani normal bir arkadaş(erkek arkadaş gibi) arkadaşlık kurdum. okuyorsa buraları-zannetmem- selam ederim. onun dışında okuyorsa bay frodo ya ve hukukçu meslektaşım mkbs ye selamlar. gerçekten esaslı içten adamlar kendileri.(belki hatırlarlar beni *

sözlükle ilgili genel değerlendirmelerim ise şu yönde, ekşi uludağ ve instela hatta incide de belli süreler bulunmuş birisi olarak bu sözlüğü çok farklı bir pencerede değerlendiriyorum. zira burası seviye ile seviyesizliğin, forum ile sözlük tadında bilginin kısacası kalite ile kalitesizliği harman olduğu bir yer. ne olduğu kesin olarak belli değil. Gerekli ilgi maddi harcamalar yapılırsa ciddi adımlar atılırsa isminin de sayesinde daha iyi yerlere gelir diye düşünüyorum.(zall oku bunları ::) kendisine de uludağ ismini buralara taşıyarak güzel bursamızın tanıtımına subliminal yolla olsa da katkı sağladığı için teşekkür ediyorum.

Diyeceklerim biraz daha uzun da sürebilirdi. yalnız daha bunları dahi bir çok kişi okumaya tenezzül etmeden alt entrylerde trolleyecektirler. -bu arada uzun bir müddet de sözlük aleminde acemice ve bir troll gibi davrandığımı belirtmek isterim. fakat kuralları ve tanımları öğrendikçe bunlardan da uzaklaştım.-

son olarak ayrılmam sebebim illa ki birinin ilgisini çeker. bu benim için görüldüğü üzere ilk ve son radikal karar değildir. burası iyisiyle kötüsüyle bana bir tecrübe kattı. gerek insan ilişkilerin sanal alemde ve gerçekte nasıl olabileceğine dair gerek birtakım bilgiler gerek komikler, şakalar, eğlenceler olsun(gerek de nesnel bilgiler); ama yine de herkese teşekkürler. burada olup kelimelerle, yazılarla bir şeyler ifade etmek yeri geldiğinde bilgiler girmek en azından internet aleminde boş boş zaman öldürmekten yeğdir. bilgi ve eğitim adına da -garipseyebilirsiniz- ilk adımdır. o yüzden herkese teşekkürü bir borç bilirim. kendinize iyi bakın.

tanım:sözlüğe veya bir yere veda edilince bunu belirtmek için yazılan yazının adı.
güncel Önemli Başlıklar